Vědci odhalili tajemství, jak docílit orgasmu u žen

Zář 8, 2018

Svět – Elektrická stimulace kotníků ženám ve středním věku by jim mohla silně podpořit libido, uvádí studie vědců z Michiganské univerzity. O jejich výzkumu píše Daily Mail.

Ženy mají s vyšším věkem sníženou sexuální schopnost, a dokonce mohou ztratit schopnost mít orgasmus, uvádí Daily Mail. Ale nový průlom testovaný na devíti ženách s FSD dává naději na léčbu a posunuje vědce blíže k vynalezení ženské Viagry.

Orgasmus u žen… ilustrační foto. Zdroj: #pixabay.com

Každá žena absolvovala v rámci studie jednou týdně elektrickou stimulaci, která trvala hodinu a půl po dobu 12 týdnů. Ženy dostávaly elektrický šok v blízkosti tibiálního nervu na jednom z kotníků nebo v genitální oblasti.

Jedna ze studovaných žen, které bylo 53let, popisovala tento zážitek jako „bizarní, tlakovou vibrační senzaci„. Ale přiznala, že si na to zvykla. Dodala, že si nakonec přinesla i knihu, kterou četla během těchto 30minutových seancí.

Osm žen zjistilo, že jsou častěji vzrušené, vytváří se jim přirozená lubrikace a měly intenzivnější orgasmy.

Dr. Tim Bruns, který vedl experiment na ženách a účastnil se také předchozího pokusu na krysách, to označil za úspěch: „Když při klinických studiích dosáhnete 50 % zlepšení symptomů, můžete to považovat za úspěch. Jedna účastnice řekla: ‚Nejsem na 100 % zpátky tam, kde jsem byla, ale mohu znovu mít orgasmy a jsou docela dobré‘.“

Má se za to, že stimulace kotníků funguje, protože nervy, které směřují dolů k nohám, se překrývají v blízkosti míchy a těmi, které směřují k pánevním orgánům.

ZAUJALO NÁS: Žhavé fotky krásky, která bude prezentovat Rusko na Miss Universe 2018
Rusko – Julija Poljačichinová zvítězila v soutěži Miss Rusko, a teď se připravuje navštívit Thajsko, kde bude prezentovat Rusko na Miss Universe 2018.

Lékařka Priyanka Gupta, která se podílela na studii, uvedla:Tato studie představuje alternativní metodu léčby FSD, která je nefarmakologická a neinvazivní. Prostřednictvím takových studií můžeme dále porozumět ženskému sexuálnímu vzrušení a nabídnout léčení této poruchy.“

#cz.sputniknews.com,
(red.)

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *