Určitě mě tam neuvidíte! Karel Šíp určitě nepůjde k…

Pro 21, 2018

Praha – Český baskytarista a moderátor Karel Šíp promluvil o tom, že ho Jan Kraus kdysi ignoroval, a vysvětlil, proč odmítl pozvání do jeho show. Uvedl nečekaný důvod, který prý vadí i jeho kamarádu Karlu Gottovi. Informuje o tom portál Expres.cz

Jednou se slavní moderátoři potkali na narozeninách Karla Gotta, jak řekl Karel Šíp, Kraus předstíral, že si ho vůbec nevšiml. Šíp také hovořil o tom, proč nepřijal pozvání na Show Jana Krause.

Kdysi dávno, jako na začátku toho jeho i mého pořadu, nějaká dramaturgie volala, jestli bych já tam nepřišel, řekl jsem, že děkuju, že ne! Že to, co chci říct do světa, tak řeknu ve své trafice a nemusím to říkat v jeho. A navíc ten jeho styl znám a nevím, jestli by mi to vyhovovalo,“ uvedl moderátor při diskuzi se čtenáři Knihcentra, kde odtajnil i to, proč se pozvání do Show Jana Krause brání I Karel Gott.

Také během diskuze se čtenáři Knihcentra Šípa zeptali na postoj Gotta k této show. „Nikdy tam nebyl a má jednoznačné vysvětlení. Víte, co vadí Gottovi v pořadu Jana Krause? Že ti hosté sedí níž! On prý mu řekl: Já než bych koukal na vás takhle nahoru, tak tam radši nejdu!“ zavzpomínal na Mistrovo vysvětlení.

Důvod moderátor našel v domýšlivosti Krause.

Asi na tom psychologicky něco je, on má nad těmi lidmi automaticky takovou převahu, že na ně mluví shora dolů. Já sedím s hosty pěkně v jedné rovině. Určitě mě tam neuvidíte!“ řekl Šíp.

#cz.sputniknews.com,
(-red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.