U Nového Bydžova havaroval automobil, po karambolu začal hořet

Bře 10, 2019

Nový Bydžov – K tragické dopravní nehodě osobního automobilu došlo na silnici
u Nového Bydžova v neděli 10. března v dopoledních hodinách. Automobil začal po nehodě hořet. Nehodu nepřežil jedna osoba.

O nehodě dnes informovala redakci serveru #UdalostiExtra.cz krajská mluvčí královéhradeckých hasičů Martina Götzová s tím, že v neděli odpoledne přijalo krajské operační a informační středisko hlášení o dopravní nehodě osobního vozidla, které začalo po nárazu do mostku hořet.

Na místo spěchali profesionální i dobrovolní hasiči z Nového Bydžova. Při příjezdu jednotek už bylo vidět plamenné hoření v počáteční fázi. Hasiči ihned osobu z havarovaného auta vytáhli a požár během chvilky uhasili.

Osobě z vozu poskytovaly jednotky do příjezdu záchranářů první předlékařskou pomoc.

Na místě spolupracovaly všechny složky IZS, včetně vrtulníku letecké záchranné služby. I přes veškerou snahu všech záchranářů se osobu z vozu nepodařilo zachránit. Okolnosti události vyšetřuje Policie ČR, sdělila mluvčí hasičů.

„Komunikace mezi Novým Bydžovem a Starým Bydžovem byla po dobu záchranných a likvidačních prací uzavřena. Hasiči se vraceli zpět na své stanice, krátce po 15. hodině,“ doplnila k nehodě tisková mluvčí krajských hasičů.

Okolnosti této tragické nehody vyšetřují policisté.

jb

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *