Reklama

Vážení obchodní partneři,
náš internetový zpravodajský portál mediálně zastupuje společnost Impression Media, s.r.o. se sídlem Bělehradská 299/132, Praha 2, PSČ 120 00, IČO: 27175006. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 102013.

Máte-li zájem o jakoukoliv inzerci na našem zpravodajském webu, je potřeba kontaktovat přímo obchodní oddělení spol. Impression Media, s.r.o a to prostřednictvím elektronické pošty na uvedený e-mail: obchod@impressionmedia.cz případně návštěvou webové stránky zastupující společnosti. Impression Media, s.r.o. vám následně poskytne bližší informace a podrobnosti týkající se inzerce na našem zpravodajském serveru.

Internetový zpravodajský portál UdalostiExtra.cz, je zaměřen na aktuální obecné zpravodajství z domova i ze světa, sportovní zpravodajství, dopravní zpravodajství, témata magazínových rubrik, publicistiku a mnoho dalšího.

Jedná se o velkoformátový, multimediální zpravodajský server, který do budoucna připravuje další plánovaná rozšíření svých služeb a mediální činnosti.

1. září 2020
Aktualizováno: 25. květen 2021