22.9 C
Czech Republic
13. srpna 2022
DomůPolitikaKSČM zahájila celoroční kampaň se sloganem „Vymažeme fialovou“

KSČM zahájila celoroční kampaň se sloganem „Vymažeme fialovou“

Komunistická strana Čech a Moravy zahájila celoroční kampaň se sloganem „Vymažeme fialovou“, kterým KSČM odmítá politiku vládní koalice.

Kampaň, která bude pokračovat i po podzimních volbách, bude mimo jiné vyzývat občany k účasti na akcích KSČM proti vládě Petra Fialy (ODS), která nejenže neplní předvolební sliby, ale stále více dává najevo, že zájmy občanů České republiky pro ni rozhodně nejsou na prvním místě.

UdálostiExtra.cz o nové celoroční kampani KSČM informoval mluvčí strany Roman Roun s tím, že v této souvislosti KSČM vyzývá všechny nespokojené občany, spolky a subjekty, aby se k těmto akcím připojili, protože jedině dostatečně silným občanským tlakem lze dosáhnout zásadní změny politického kurzu.

KSČM – Vymažeme fialovou! Nová celoroční kampaň strany. Zdroj: KSČM / Roman Roun (tiskový servis)

Kromě celoroční kampaně „Vymažeme fialovou“ pokračují i kampaně pro komunální volby a volby do Senátu Parlamentu České republiky pod společným heslem „Máme řešení – Teď a tady!“

NEJČTENĚJŠÍ ZPRÁVY DNE

Hned dva pracovní úrazy na Karvinsku a Frýdecko-Místecku zaměstnaly záchranáře

Záchranáři vyjížděly v uplynulých desítkách hodin ke dvěma vážným pracovním úrazům, které se odehrály na Karvinsku a Frýdecko-Místecku.

Ukrajinský prezident Zelenskyj zakázal vládním představitelům sdělovat mediím informace o vojenské taktice

Ukrajinský prezident Zelenskyj zakázal vládním představitelům, aby přestali mluvit s novináři o vojenské taktice Kyjeva proti Rusku.

Za pátek přibylo v Česku 3 074 nových případů koronaviru

Ministerstvo zdravotnictví aktuálně zveřejnilo nová data o počtech nakažených onemocněním Covid-19. Za pátek to bylo v ČR 2 194 nakažených.

Nezodpovědná politika vlády vede lidi do bídy, míní KSČM

Je až s podivem, nakolik je vláda Petra Fialy sebevědomá. Inflace roste raketovým tempem, stále více lidí se dostává na hranici chudoby.

Vysoká inflace a její dopady v oblasti nájemného

Neustále rostoucí inflace má podíl na zvyšování cen potravin, pohonných hmot, ale také velmi často i na výši nájemného.

Za čtvrtek přibylo v Česku 2 651 nových případů koronaviru

Ministerstvo zdravotnictví aktuálně zveřejnilo nová data o počtech nakažených onemocněním Covid-19. Za čtvrtek to bylo v ČR 1 929 nakažených.

AKTUÁLNĚ