Pět migrantů přivezl do Prahy kamion s melouny, zadrželi je policisté

Praha – Ve středu, krátce po desáté hodině dopolední přijali pražští policisté oznámení od zaměstnance areálu na Praze 5 o mužích vyskakujících z kamionu. Jednalo se o nelegální migranty, kteří se před policisty utekli do místních polí. Případ si převzala cizinecká policie.

O případu informovala pražská policejní mluvčí Eva Kropáčová s tím, že Policisté na místě zjistili, že po otevření nákladového prostoru a následné vykládce zboží z vnitřního prostoru vyskočilo několik osob, které utekli z areálu do přilehlých polí.

Díky velmi rychlému příjezdu hlídek na místo události se podařilo policistům z Pohotovostní motorizované jednotky a policistům z Oddělení hlídkové služby Prahy II vypátrat a následně zajistit celkem pět mužů. Všechny zajištěné si na místě převzali policisté z Odboru cizinecké policie KŘP hl. m. Prahy.

„Jelikož ani jeden ze zajištěných u sebe neměli žádný doklad totožnosti, policisté v současné chvíli zjišťují jejich totožnost a zemi původu,“ doplnila k případu mluvčí policie.

-jb

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *