Pamflet o erotickém životě slečny H. Komický případ ze života v českém domě vás rozesměje

Srp 21, 2018

Česko – Ne vždy zůstane hlasité milování plné emocí bez povšimnutí. Ve skutečnosti jde o zcela typický problém klasických paneláků. Hlasité a výrazné zvuky při těchto radovánkách totiž občas sousedům prostě vadí.

Jedna taková příhoda donutila obyvatele paneláku napsat oznámení a umístit ho na informační nástěnku. Fotografie tohoto výtvoru zveřejnil na svém Twitteru jeden z uživatelů sociálních sítí. Jedná se v podstatě o žádost adresovanou slečně H., v níž ji obyvatelé domu prosí, aby souložila potichu.

Žena, která byla z této hlasité činnosti obviněna, zareagovala na příspěvek přiznáním, že bohužel momentálně není sexuálně aktivním jedincem. A vzhledem k tomu, že autor této žádosti udělal v textu pár gramatických chyb, slečna nabídla, že mu do jeho poštovní schránky vloží učebnici češtiny pro základní školy.

​A právě touto svou reakcí údajná milovnice hlasitého sexu vzbudila sympatie u uživatelů Twitteru.

​Mimo to, jak vyplývá ze samotných příspěvků, se s ní další uživatelé chtěli dokonce seznámit.

​Z reakcí dále vyplývá, že jiní po takové atmosféře hlasitého sexu dokonce touží.

 

ČTĚTE TAKÉ: Rozhovor s Davidem Novotným organizátorem Muže roku a Nej sestřička roku…
Každý rok v tuto dobu se ve východočeském Náchodě koná finále soutěže mužské krásy Muž roku. Letos je to už po devatenácté. Za vším stojí David Novotný, prezident soutěže, který organizuje i Nej sestřičku roku a věnuje se také charitativní činnosti a za nímž je opravdu velký kus práce. Přiblížil nejenom tyto ale, ale i ty další, na kterých se svými kolegy pracuje.

#cz.sputniknews.com,
(red.)

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *