OBRAZEM: KIDS MUAYTHAI CHALLENGE tentokrát trochu jinak

Čvn 11, 2019

Česko – Sportovní klub Leonidas gym se v neděli, jako pokaždé účastnil republikového tréninku dětí a mládeže pořádaný C.M.T.A. Česká Muaythai Asociace, z.s., které se konalo v hlavním městě. Informoval o tom aktuálně redakci hlavní trenér dubského Leonidas gymu Ladislav Horejš.

Sportovní klub Leonidas gym z Dubí na Teplicku se můžeme pyšnit největší účastí dětí s cele republiky.

„Prezident C.M.T.A. Petr Ottich se ve čtvrtek 16. května poprvé setkal s novou velvyslankyní Thajského království v České republice paní Ureerat Chareontoh. Projednávali společně současnou, ale také budoucí spolupráci. Sama velvyslankyně slavnostně zahájila dovednostní soutěž pro děti Kids Muaythai Challenge v hale TJ Spoje v Praze. Následný veřejný trénink s dětmi pod vedením bojovníků z Thajska a účastnil se také zástupce Ministerstva zahraničních věcí Thajského království,“ sdělil trenér Horejš.

„Děti byli rozdělené do dvou kategorií do 12 let a od 13 let. Děti do 12 let začali soutěže jako byli kliky , skok do dálky, boj na kladině, rychlost kopů a podobné soutěže, kde tentokrát byli odměny medaile čokoládové, kterých si děti dovezli opravdu velkou spoustu. Druhá skupina děti od 13 let trénovala s Thajci různé techniky,“ upřesnil Horejš.

Po ukončení soutěží se pak i děti do 12 let přidali k trénování s Thajskými trenéry. Odpoledne jsme pak pro děti připravili vyřádění v Jump Areně Praha a chlapci, kteří jezdí reprezentovat, zůstali na republikové sparingy s dospělými zápasníky.

jb

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *