Nabídka propagace – reklamní sdělení.

Vážení přátelé a návštěvníci našeho internetového, zpravodajského serveru #UdalostiExtra.cz.

Vzhledem k tomu, že jsme jeden z velkých internetových velkoformátových a především multimediálních zpravodajských serverů a portálů na internetu, nabízíme firmám a (nejen) podnikatelským subjektům, cíleně zaměřenou a vhodnou nenásilnou reklamu na našem vlastním zpravodajském webu.

Díky tomu, že naše redakce úzce spolupracuje s prestižními agenturami v oblasti reklamy, tvorby reklamních zakázkových sdělení nebo-li PR článků můžeme našemu klientovi, který o reklamu projeví zájem nabídnout opravdu profesionální přístup a nenásilné vhodné zviditelnění jeho firmy, podnikání či produktu. Toto samozřejmě mohou využívat státní i neziskové organizace.

Rovněž vlastníme a provozujeme televizní studio, včetně plného technického vybavení a proto můžeme našim klientům nabídnout několik zajímavých produktů. V rámci zviditelnění vaší firmy nabízíme možnost natočení, zpracování a následné publikace video-medailonku / reklamního sdělení nebo-li krátkého video spotu o vaší firmě, kamenné prodejně či produktech, které potřebujete efektivně prezentovat na internetu. Díky tomu, že máme vlastní mobilní střižnu, režii, produkci a také profesionální speciální drony můžeme našim klientům a zákazníkům nabídnout on-line internetové vysílání například z jejich pořádané kulturní či společenské akce nebo rodinné party. Jsme připraveni splnit vám jakékoliv přání v oblasti vaší prezentace na internetu či soc. sítích.

V nabídce máme také možnost umístění vašeho reklamního banneru na našem internetovém zpravodajském portálu #udalostiextra.cz na reklamních plochách k tomu připravených a to, ve standardních rozměrech, které např. využívá Google ADsense a podob. Jedná se o tzv. proklikové bannerové reklamní kampaně.

Sociální sítě a my…

K našemu internetovému serveru samozřejmě vlastníme a provozujeme také stránky na sociálních sítích jako je; Facebook.com, Twitter.com, Instagram či kanál na YouTube.com. I zde můžeme efektivně propagovat vaši firmu, podnikání nebo produkty, které by jste rádi zviditelnili a podob.

Vážení obchodní partneři, budete-li mít zájem o jakoukoliv reklamu na našem zpravodajském serveru, můžete kontaktovat naše obchodní oddělení na e-mail: obchod@udalostiextra.cz nebo reklama@udalostiextra.cz velice rádi s vámi vybereme to nejlepší řešení vaší internetové reklamy.

Ceník inzerce k vyžádání v našem obchodním oddělení případně možnost sjednání návštěvy – osobní schůzky s naším obchodním managerem a to přímo u vás. Nedílnou součástí sjednání reklamy na našich internetových stránkách jsou naše Všeobecné obchodní podmínky (VOP) a zajištění (sepsání) smlouvy o reklamě, vč. řádné fakturace.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat elektronickou poštou na uvedených mailových adresách. Děkujeme.