EROTIKAeXTRA: Milencem a milenkou na jednu noc aneb bývalé kolegyně…

Kvě 20, 2018

Česko – Měl jsem volný den a přidalo se krásné počasí, vyrazil jsem tedy na kole. Zhruba za hodinu jsem byl blízko mojí bývalé práce, říkám si tedy že po dlouhé době navštívím holky se kterýma jsem dříve pracoval.

Jsou tam tři, všechny o něco starší než já, mi je 36. Holky mě s překvapením přivítaly, Radka s Lucií ještě ale měly práci. To Bára, ta je z nich nejstarší, má 51, ta už měla splněno tak jsme mohli vykládat. Seděli jsme naproti sobě, já jenom v kraťasech pod kterými už nic a triku.


ČTĚTE TAKÉ: Desítky Němců ročně umírají během masturbace
Německo – Mnoho Němců se každoročně zabije během sebeuspokojování, píše agentura Sputnik News International. 

 

Jenže se mi stalo takové faux pas, a sice v rozkroku jsem měl díru ze které mi lezly ven koule. Bára povídala jako by nic, ale lehce se usmívala a prohlížela si moje koule. Po chvíli přišla Lucie a to zrovna Bára říká, ať jí dám ty kraťasy, že mi je musí zašít…

Jenomže já už pod nimi nic nemám…

To nevadí, přece by ses před námi nestyděl, bude to chvilka.“ Sundal jsem tedy šortky, triko jsem měl moc krátké, takže jsem byl najednou dole bez. Bára hledala šití, když zrovna došla Radka s úsměvem a dotazem co že to tu děláme.

Penis se mi začal zvětšovat a to celkem rychle…

„Holky se všechny začaly usmívat víc a víc, Radka si vzpomněla že potřebují spravit kolečko u židle, tak že když ony šijí tak ať taky na oplátku pomůžu.“ Na kolenou jsem tedy spravoval židli, předkloněný až k zemi s vystrčenou prdelí, koulemi a nyní už úplně stojícím čurákem.

Holky se začaly smát a nějak úplně zapomněly na slíbené šití. Když jsem skončil posedaly si všechny okolo mně, že musíme probrat celou tu dobu co jsme se neviděli.

Seděl jsem na židli mezi nimi, čurák mi stál jako snad nikdy… 

Lucie říká, teda Petře ty jsi ale hodně vzrušený a všechny se začaly smát. Vykoktal jsem že vůbec nevím co se to děje. Bára na to že to vůbec nevadí a Radka že mám strašně nalité koule, že jestli bych si to nechtěl začít dělat. Holky přece se tady nemůžu před vámi udělat, to by byla strašná ostuda. Ale vůbec ne, my se rády podíváme a hlavně až do konce, chtěly bychom vidět jak se vystříkáš, asi toho bude hodně, když máš tak nalité koule, a všechny vyprskly smíchem. Začal jsem si tedy nepokrytě honit a holky se dobře bavily. Byl jsem šíleně vzrušený a po pár minutách, za jejich smíchu a pištění, jsem začal stříkat, bylo toho hodně, byl jsem celý zapatlaný a dokonce jsem postříkal i Báru, která mně v nejlepším začala osahávat.

No teda Petře, krásně ses udělal, dokonce i Báru jsi postříkal, to se nám líbilo…

Nevěděly jsme, že se ti to takhle líbí a udělal ses když tě Bára začala osahávat, tak to my si příště taky sáhneme a pozveme ještě pár dalších kamarádek. Uděláme si dámskou párty a tebe tam budeme mít pro zábavu. Pozveme i Gábinu, ona je sice starší, ale vypadá pořád dobře a je vždycky hodně nadržená. Ta tě bude chtít určitě ojet. A my se budeme dívat jak ji „mrdáš,“ líbilo by se ti to?

Žena, ilustrační foto. Zdroj: PixaBay / CC0 Creative Commons

My víme, že ano ty nadržený prasáku 🙂

Upozornění redakce: Obsah tohoto článku, je s erotickým obsahem a není vhodný pro osoby mladší 18 let! 

Radek F.
(red.)

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *