Mezi obcemi Kravaře a Štěpánkovice narazil automobil do stromu, nehoda měla tragické následky

Bře 14, 2019

Opavsko – Krajští záchranáři spolu s Leteckou záchrannou službou, hasiči a policisty museli zasahovat, ve středu 13. března v pozdních večerních hodinách u vážné dopravní nehody na Opavsku. Mezi obcemi Kravaře a Štěpánkovice narazil automobil v plné rychlosti do stromu. Dvaatřicetiletý muž nehodu nepřežil.

O nehodě dnes informoval redakci serveru #udalostiextra.cz, krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že ve vozidle zůstal po kolizi dvaatřicetiletý muž, kterému začali před příjezdem posádek záchranné služby poskytovat základní první pomoc policisté.

Pacient nejevil žádné známky života – byl v bezvědomí, bezdeší a došlo k selhání jeho srdeční činnosti.

Záchranáři u něj zahájili rozšířenou resuscitaci, za pomocí léků a přístrojové techniky se pokoušeli o jeho záchranu. „Muži zajistili dýchací cesty, umělou plicní ventilaci, pokračovali v nepřímé srdeční masáži, zajistili vstup do kostní dřeně. Zasahující lékaři zjistili přítomnost mnohočetných poranění, a to v oblast hlavy, hrudníku, břicha i končetin,“ uvedl Humpl.

Přes veškerou snahu a tři čtvrtě hodiny probíhající resuscitaci, se nepodařilo obnovit krevní oběh pacienta a zasahující lékař záchranné služby musel nakonec konstatovat jeho smrt,“ doplnil k tragické nehodě mluvčí záchranářů.

Příčiny této tragické dopravní nehody nyní, vyšetřují policisté.

jb

Loading Facebook Comments ...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *