Jaká pravidla platí pro maminky v královské rodině?

Říj 24, 2018

Velká Británie (svět) – Narození dítěte by mělo být pro každou maminku tou nejradostnější událostí. Měly by hodně odpočívat, nakupovat pro děťátko různé věci a hýčkat sebe i miminko. Jenže pokud patříte ke královské rodině, běžná pravidla pro Vás neplatí. Tady si přečtěte, co musí Meghan Markle (37) dodržovat, když už všichni vědí, že z ní a prince Harryho (34) budou brzy rodiče.

Tak například nošení mateřských šatů je naprosto vyloučeno. Samozřejmostí jsou podpatky a kostýmky nebo tzv. ležérní elegance, které sebou musí mít dokonce sbalené i do nemocnice. Každý přeci znáty známé fotografie zachycující odchod z porodnice, kde jsou dámy jako ze škatulky. Jak ale známo, Meghan je srdcem rebelka, uvidíme tedy, zda ani doma nevklouzne do něčeho pohodlnějšího.

Také za žádnou cenu nesmí znát pohlaví miminka před jeho narozením. A samozřejmě žádná zvláštní jména. Existuje seznam povolených jmen, ze kterých si Meghan může vybrat.Nejspíše se tedy potomek bude jmenovat Anna nebo Philip, namísto třeba Peppernebo Jonase.

O narození dítěte se samozřejmě první dozví královna. Pokud se dítě narodí v nějakou„nevhodnou“ dobu, musí se s novinou počkat do 8 hodin, kdy se královna probouzí. Teprve o několik hodin později se dostane zpráva k novinářům.

Ale věc, která se v britské královské rodině ctí nejvíce, je vážnost. Tudíž pro těhotné ženy používají výraz „falling pregnant“, neboli  „stala se těhotnou“. Nesluší se přeci jakkoliv naznačovat, že členové rodiny žijí sexuálním životem. To by bylo nepřípustné.

Adel, (red.)

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *