Jaká pravidla platí pro maminky v královské rodině?

Říj 24, 2018

Velká Británie (svět) – Narození dítěte by mělo být pro každou maminku tou nejradostnější událostí. Měly by hodně odpočívat, nakupovat pro děťátko různé věci a hýčkat sebe i miminko. Jenže pokud patříte ke královské rodině, běžná pravidla pro Vás neplatí. Tady si přečtěte, co musí Meghan Markle (37) dodržovat, když už všichni vědí, že z ní a prince Harryho (34) budou brzy rodiče.

Tak například nošení mateřských šatů je naprosto vyloučeno. Samozřejmostí jsou podpatky a kostýmky nebo tzv. ležérní elegance, které sebou musí mít dokonce sbalené i do nemocnice. Každý přeci znáty známé fotografie zachycující odchod z porodnice, kde jsou dámy jako ze škatulky. Jak ale známo, Meghan je srdcem rebelka, uvidíme tedy, zda ani doma nevklouzne do něčeho pohodlnějšího.

Také za žádnou cenu nesmí znát pohlaví miminka před jeho narozením. A samozřejmě žádná zvláštní jména. Existuje seznam povolených jmen, ze kterých si Meghan může vybrat.Nejspíše se tedy potomek bude jmenovat Anna nebo Philip, namísto třeba Peppernebo Jonase.

O narození dítěte se samozřejmě první dozví královna. Pokud se dítě narodí v nějakou„nevhodnou“ dobu, musí se s novinou počkat do 8 hodin, kdy se královna probouzí. Teprve o několik hodin později se dostane zpráva k novinářům.

Ale věc, která se v britské královské rodině ctí nejvíce, je vážnost. Tudíž pro těhotné ženy používají výraz „falling pregnant“, neboli  „stala se těhotnou“. Nesluší se přeci jakkoliv naznačovat, že členové rodiny žijí sexuálním životem. To by bylo nepřípustné.

Adel, (red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.