FOTO: Známá česká tenistka ohodnotila Moskvu. Fanoušci ji podpořili

Říj 21, 2018

Česká tenistka Karolína Plíšková navštívila před 4 dny Moskvu. V hlavním městě Ruska se zúčastnila kvalifikačního zápasu Turnaje mistryň. Kromě práce se však věnovala i procházkám po centru města.

Na svém účtu na Instagramu zveřejnila fotografii z Rudého náměstí, na které stojí u Chrámu Vasila Blaženého. Pod fotografií Plíšková napsala, že je Moskva nádherná.

Její instagramoví fanoušci s ní souhlasili a psali, že je město skutečně krásné.

Jedna z uživatelek #vera_herdova podotkla, že dnes je v Moskvě vše v pořádku: „Jo, byla jsem v Moskvě 5 měsíců a asi tak desetkrát dohromady, i za komunistů. A za komunistů v krámech nebylo nic, ale teď už je to OK. Památky tam naštěstí jsou pořád a je to krása na Rudém náměstí…Chrám Vasila Blaženého.“

#cz.sputniknews.com,
(red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.