Sexuální figurína měla senzační úspěch na seznamce

Říj 21, 2018

Režisér Jimmy Mehiel přihlásil umělou pannu Harmony na seznamku Tinder jako experiment pro svůj dokumentární snímek o sexuálních robotech. Během dvou hodin projevilo 92 lidí zájem o sex s ní, sdělil dokumentarista novinám The Daily Star.

Před tím, než zaregistroval stránku na jméno Harmony, dostal Mehiel povolení od jejího autora Matta McMullena. Režisér v profilu uvedl, že Harmony je „anatomicky přesný robot s nejlepší umělou inteligencí a schopností k milování.“

Mehiel sdělil, že ho zajímalo, kolik lidí projeví zájem. V pátek večer to začal sledovat, a když Harmony opětovali lásku, kladl zájemcům následující otázku: „Chtěl byste se milovat s robotem? Ano, ne, nebo možná.“

Lidé reagovali různě. Někteří napsali „jsi odporná.“ „Do háje, jsi nejlepší ze všech, koho jsem tu potkal,“ napsali jiní.

#cz.sputniknews.com,
(red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.