FOTO: Výstava ZADEČKY fotografa Jana Svobody

Lis 5, 2018

Praha – Po šesti letech jsou ZADEČKY opět v Galerii u Zlatého kohouta.

Dámské zadečky zachycené v té nejlíbivější podobě, přesto vkusně, něžně a především s citem pro povzbuzení představivosti a příběhu. To jsou fotografie Jana Svobody, jednoho z nejvýznamnějších českých fotografů zaměřujících se právě na ladné dámské křivky. To on před mnoha lety vydal první kultovní kalendář ZADEČKY, který se každoročně prodává v tisícových nákladech. Kouzlo jeho fotografií spočívá nejen v tématu, ale i v obsazení. Kromě známých modelek se Jan Svoboda zaměřuje i na neznámé české krásky, které byly do té doby pro svět fotografie neobjeveny. Punc originality, jedinečnosti okamžiku a přirozenosti tak přidává jeho fotografiím na neopakovatelnosti.

Výstava doprovázející křest kalendáře ZADEČKY 2019 bude otevřena veřejnosti v průběhu listopadu 2018 a to v gotických prostorách Galerie u Zlatého kohouta v centru Prahy. Těšit se můžete na velkoformátové fotografie těch nejkrásnějších zadečků českých dívek v netradičních záběrech, balancujících na hraně cudnosti a lechtivého nádechu snového erotična.

Honza Kamenář,
#
jansvoboda.com, (-red)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.