22.9 C
Czech Republic
13. srpna 2022
DomůZprávy z domovaŘidič na Teplicku dostal mikrospánek, narazil do vozidla údržby

Řidič na Teplicku dostal mikrospánek, narazil do vozidla údržby

Řidiče osobního automobilu postihl mikrospánek a střetl se s vozidlem údržby silnic na hlavním silničním tahu mezi Ústím n./L. a Teplicemi.

Mezi prvními, kdo u nehody zasahoval byli dobrovolní hasiči z Jirkova u Chomutova. O nehodě informovali dobrovolní hasiči města Jirkov na sociální síti.

Spolu s dobrovolnými hasiči k nehodě zamířili také jejich profesionální kolegové z Teplic, záchranná služba a policisté. Doprava byla v místě nehody v daném silničním úseku  zastavena a řízena policisty, a to po dobu zásahu záchranných složek.

Při nehodě se, dle informací redakce zranil řidič osobáku, kterému první pomoc poskytli právě projíždějící dobrovolní hasiči města Jirkov, kteří se v tu dobu vraceli z mohutného lesního požáru v Hřensku, kde byli spolu s jejich kolegy vypomáhat při hašení. Zraněného řidiče si následně převzali do své péče zdravotničtí záchranáři. K nehodě byl následně přivolán také službukonající lékař krajské záchranné služby v systému Randez-Vouz.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření teplické dopravní policie, nicméně podle všeho za nehodou stála únava řidiče osobního vozidla s následným mikrospánkem.

NEJČTENĚJŠÍ ZPRÁVY DNE

Hned dva pracovní úrazy na Karvinsku a Frýdecko-Místecku zaměstnaly záchranáře

Záchranáři vyjížděly v uplynulých desítkách hodin ke dvěma vážným pracovním úrazům, které se odehrály na Karvinsku a Frýdecko-Místecku.

Ukrajinský prezident Zelenskyj zakázal vládním představitelům sdělovat mediím informace o vojenské taktice

Ukrajinský prezident Zelenskyj zakázal vládním představitelům, aby přestali mluvit s novináři o vojenské taktice Kyjeva proti Rusku.

Za pátek přibylo v Česku 3 074 nových případů koronaviru

Ministerstvo zdravotnictví aktuálně zveřejnilo nová data o počtech nakažených onemocněním Covid-19. Za pátek to bylo v ČR 2 194 nakažených.

Nezodpovědná politika vlády vede lidi do bídy, míní KSČM

Je až s podivem, nakolik je vláda Petra Fialy sebevědomá. Inflace roste raketovým tempem, stále více lidí se dostává na hranici chudoby.

Vysoká inflace a její dopady v oblasti nájemného

Neustále rostoucí inflace má podíl na zvyšování cen potravin, pohonných hmot, ale také velmi často i na výši nájemného.

Za čtvrtek přibylo v Česku 2 651 nových případů koronaviru

Ministerstvo zdravotnictví aktuálně zveřejnilo nová data o počtech nakažených onemocněním Covid-19. Za čtvrtek to bylo v ČR 1 929 nakažených.

AKTUÁLNĚ