Copyright © 2019 UdalostiExtra.cz všechna práva trvale vyhrazena aneb CTRL+C a CTRL+V u nás Neeeeeee 🙂

Vážení přátelé a návštěvníci našeho zpravodajského internetového serveru #udalostiextra.cz, nechceme vás zbytečně zatěžovat nebo obtěžovat nějakými formalitami nebo nezbytnými důležitostmi, které nám ukládá legislativa, nicméně vše má svá pravidla a nic v dnešní době není zadarmo. Každá práce něco stojí a není akceptovatelné ji někomu, kdo ji vytvořil „jen tak“ ukrást… a proto:

Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru #UdalostiExtra.cz včetně RSS kanálů serveru, je bez písemného souhlasu provozovatele serveru ag. BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí!

Souhlas s užitím obsahu na našem zpravodajském serveru uděluje vedení redakce pouze po předchozí domluvě a výhradně jen písemnou formou!

(Kompletní obsah našich webových stránek je po technické stránce monitorován tzv. security roboty na vlastním redakčním systému. Dojde-li, ke zjištění duplicitního či jakkoliv zkopírovaného obsahu z našich www stránek a to vč. fotografií a podob. bude to obratem řešeno přes naše právní oddělení).

Internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec(OSVČ), nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šiřitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791.

Internetový zpravodajský server, který provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďuje osobní údaje čtenářů – návštěvníků internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation – GDPR).