Bývalá Miss ČR Houdová se stala trenérkou posvátné sexuality a odletěla do Chorvatska poslouchat zdi

Česko / Chorvatsko – Bývalá modelka Helena Houdová v minulosti zažila spoustu nepříjemných životních okamžiků, po rozvodu se však bývalá Miss ČR stala ezoterickou ženou, která poznává radosti života, posvátný sex a komunikaci s 2000letitými zdmi. Za poplatek vás to naučí také.

Houdová poté, co se jí rozpadlo manželství s americkým filmovým producentem Omarem Amanatem, začala cestovat po světě se svými třemi dětmi. Nějakou dobu žily na Bali, kde žena dokončila kurzy posvátné sexuality a teď tuto neortodoxní vědu přednáší.

„Uplynulý týden byl pro mě naprosto magický. S dalšími čtyřmi sty nádhernými dušemi jsem čarovala pro sebe, lidstvo a matku zemi. V sobotu jsem sdílela workshop o posvátné sexualitě a hned poté jela do Chorvatska na intenzivní kurz. Většinu dní se končilo až po půlnoci a já plakala, smála se, objevovala sebe i ty kolem mě,“ píše Houdová na Instagramu.

Se svými sledujícími se podělila také o to, jak se jí přes zeď chorvatského Kolosea podařilo vcítit duše předků i země.

View this post on Instagram

Did you ever felt 2000 year old building? Did you ever hug the stones carrying stories of love, death, pain, joy, winners, losers, compassion, greed? I did. And I felt it all. The secret touch of lovers who could never be seen together. The pain of those who took their last breath there while their loved ones screamed with loss of the beloved one. The joy of little boys chasing each other on the top of the walls. The hands of beggers trying to reach the Roman soldiers and gladiators passing by.. And I felt grateful. Grateful for all those who came before me. Before us. For all the ancestors, for all the spirits of the land. And I gave thanks. For all they had to go through so we could stand there, right now, in that exact place. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Citili jste nekdy 2000 let starou budovu? Obejmuli jste nekdy kameny nesouci v sobe pribehy lasky a bolesti a ztraty a vitezstvi, soucitu a chamtivosti? Ja ano. A pocitila jsem to vsechno. Letme pohledy milencu pred stovkami let, kteri se skryvali pred ostatnimi. Bolest tech, kteri umreli slysice krik jejich milovanych. Radost malych kluku, kdyz vylezli az na nejvyssi zed. Ruce zebraku snazici se dostat cokoli od rimskych vojaku a gladiatoru.. V tu chvili jsem citila pouze jedine. Pokoru a vdecnost za vsechny ty, kteri prisli prede mnou. Spirit jejich dusi. Spirit zeme. A tak vzdavam dik za to, ze ja tady ted diky vsem predkum muzu byt. V tenhle moment a na tomto miste. #gratitude #thanks #honored #humbled #blessed #here #now #spirit #ancestors #colosseum #pula #mindvalley #love #compassion #joy #learning #discovering #journey #openHeart #community #together #stories #stones Thank you @skipkellyfilms for capturing my love…

A post shared by Helena Houdova (@helenahoudova) on

„Objali jste někdy kameny nesoucí v sobě příběhy lásky a bolesti a ztráty a vítězství, soucitu a chamtivosti? Já ano. A pocítila jsem to všechno. Letmé pohledy milenců před stovkami let, kteří se skrývali před ostatními. Bolest těch, kteří umřeli, slyšíce křik svých milovaných. Radost kluků, kteří vylezli až na nejvyšší zeď. Ruce žebráků snažící se dostat cokoli od římských vojáků a gladiátorů,“ popisuje svůj zážitek Houdová.

Miss ČR 1999 jednou již upřímně promluvila o všech traumatech, která jí život přinesl. Bývalá královna krásy se již v minulosti svěřila s tím, že byla v dětství sexuálně zneužita. V lednu přiznala mimo jiné i to, že žila s partnerem násilníkem a o svého manžela se nedobrovolně dělila s několika dalšími ženami.

Houdová je známá nekonvenčním přístupem k životu i výchově. Chtěla zachránit svět a všechny děti, bojovala za práva zvířat, protestovala proti dostavbě jaderné elektrárny Temelín, stala se vegetariánkou, posléze i vitariánkou. Dnes je Helena Houdová vegankou a neortodoxní názory jí zůstaly.

#cz.sputniknews.com,
(-red.), Instagram.com

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *