Zpěváci Schwab a Zonyga zjišťovali, kdo ho má větší!

Led 25, 2018

Praha – Kdo z nich má větší? Taková otázka vznikla mezi dvěma zpěváky a herci, kteří se budou střídat v hlavní roli muzikálu Shrek, který bude mít v dubnu premiéru v Praze a v dalších šesti městech. Radim Schwab a Jiří Zonyga zjišťovali, které břicho je výraznější.

Na zkoušce kostýmů zjišťovali, kdo z nich má větší břicho, samozřejmě to “shrekovské”. „Asi je to nerozhodně, oba jsme na tom dobře. Já mám velké, on má velké. Samozřejmě břicho, co jiného,” smál se Radim Schwab, představitel mnoha muzikálových i divadelních rolí a také český Fantom opery.

Nejdřív na mě dali krásné shrekovské špíčky a až přes ně kostým. Bude v tom pořádné vedro,“ prozradil Schwab a fotku s vatonem na těle vyvěsil i na sociální síti s vtipným komentářem: „Před chvilkou jsem jel ve fitku objemovku a je neuvěřitelný, jak ty nový suplementy fungují.”

Nejvyšší český zpěvák na kostýmovou zkoušku opravdu dorazil z posilovny, protože ta patří k jeho koníčkům i nutnosti. „Když chce člověk vypadat dobře, mít fyzičku, musí pro to prostě něco dělat,” dodal Schwab.

Zatímco oba Shrekové už ví, jak budou vypadat, jejich kolegyně, zpěvačka a herečka Hanka Křížková jen s napětím čeká, jak dopadne její loutka. Ta bude totiž součástí role Dračice a bude se pohybovat v její bezprostřední blízkosti. „Nebude to žádný drobeček. Má mít čtyři metry na výšku a šest na délku, moc se na to těším,” svěřila se Křížková.


ČTĚTE TAKÉ: Schwab a Zonyga budou za příšeru, Křížková dostane nejdražší masku v českých muzikálech!


Loutka dračice bude doposud nejdražší rekvizitou v českých muzikálech.

Její výroba přijde na téměř půl milionu korun.
V dalších rolích se diváci v muzikálu Shrek mohou těšit na Ivanu Jirešovou, Renatu Podlipskou, Viktora Dyka a další.

René Kekely,
(red.)

Loading Facebook Comments ...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *