Známý český herec v posteli s Danou Morávkovou. Co na to řekne Petr Malásek?

Říj 1, 2018
Praha – Mít v posteli Danu Morávkovou to je malý sen řady českých mužů a i některých jejích kolegů. Herci Petru Baťkovi se to splnilo! A dokonce s ní chvíli mohl i žít. Morávkové manžel Petr Malásek nemusí mít ale strach. Vše bylo ve vší počestnosti, v rámci natáčení nové české komedie Evy Toulové Jak se moří revizoři, jejíž premiéra se blíží. Nyní světlo světa spatřil nový videoklip, kde to Baťkovi, coby revizorovi MHD s Morávkovou náramně sluší. Hlavné ve scénách v posteli… Děti jim hrají herec Ladislav Ondřej a Míša Tomešová.
Hudbu k filmu složil Petr Batěk s kolegou a kamarádem Jiřím Muchou a také ho nazpívali. Herec tam pak také hraje.
[WG id=4826]
Natáčení bylo bezva, jak filmu, tak i klipu a věřím, že se to divákům bude líbit. Je to zase maličko něco jiného. Mám teď takové pestré období. Jezdíme po republice s úžasnou road show ke 100. výročí vzniku Československé republiky s názvem Zažijte to znovu!, kde se střídám s kolegy Ivanem Vyskočilem, Renatou Drössler a Jiřím Werichem Petráškem hraju prvorepublikového učitele. Moc mě to baví a je super, kolik nejenom dětí, ale i dospělých chce vidět, jak se učilo před sto lety. Do toho hraju v Chebu v divadle, různě hostuji, hraju i v Národním divadle stále v Malém princi, moderuju akce, dělám různé projekty, včetně hudebních…. Zkrátka nenudím se… ” dodal Batěk, kterého už od listopadu čeká i spolupráce na novém seriálu s režisérem Tomášem Magnuskem.

-rk, (red)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.