VIDEOROZHOVOR: Zpěvačka Leona Machálková přes léto nezahálela

Zář 14, 2017

Ústecký kraj – Leona Machálková, populární zpěvačka, která se na pódiích objevuje jak sama jako sólová zpěvačka, tak i za doprovodu velkých hudebních těles.

Letos v létě pracovala i odpočívala a v současné době je často vidět i na televizních obrazovkách a ještě více slyšet na rozhlasových vlnách a divadelních prknech i jako muzikálová zpěvačka.

Jak se má a co v současné době dělá? A jaké má plány pro zbytek letošního roku? I na takové otázky odpovídala pro redakci ZprávyEXTRA.cz. Populární zpěvačku Leonu Machálkovou na mosteckém hipodromu vyzpovídal moderátor Vlasta Vébr.

VIDEO: Leona Machálková přes léto nezahálela…

[td_block_video_youtube playlist_title=“Videorozhovor se zpěvačkou Leonou Machálkovou v Mostě“ playlist_yt=“6NeemmuKTfo“ playlist_auto_play=“0″]

PSALI JSME: VIDEOROZHOVOR: Zpěvák Petr Kotvald se prý moc rád vrací na sever Čech

Autor: Honza Vraný
a Vlasta Vébr

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.