VIDEOROZHOVOR: Povídání s předsedou Mostecké ligy malé kopané Alešem Janečkem

Srp 25, 2017

Mostecko – Předsedou Mostecké ligy malé kopané je Aleš Janeček, který je rovněž hráčem fotbalového týmu Pro Office. Zároveň je také vedoucím výběru Mostu v malé kopané.

Společně s Vojtou Bendou je také hráčem Pro Office a trenérem výběru Mostu. Předsedu Mostecké ligy malé kopané Aleše Janečka pro zpravodajský server Zpravyextra.cz a Udalostiextra.cz vyzpovídal zástupce týmu MLMK Inseminators FC Tomáš Rain.

O novinkách, plánech nejen pro letošní rok ale i zajímavostech kolem Mostecké ligy malé kopané se dozvíte v následující videoreportáži…

VIDEO: Na slovíčko s předsedou Mostecké ligy malé kopané Alešem Janečkem

[td_block_video_youtube playlist_title=“Videorozhovor s předsedou Mostecké ligy malé kopané Alešem Janečkem“ playlist_yt=“dDsD2ERxHpI&t=33s“ playlist_auto_play=“0″]

Podrobnosti o MLMK naleznete také na webových stránkách klubu <<

Autor: Honza Vraný
a Tomáš Rain

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.