VIDEOPOZVÁNKA: Osecký bojovník David Kubát zve na zápas ve Žlutých lázních

Čvc 20, 2017

Osek/Praha – Jeden z nejlepších turnajů v Evropě se stal vrcholem české fight scény. Přijďte si už příští čtvrtek 27. července užít parádní podívanou v rámci Yangames fight night. Zápasit tam v předzápase bude osecký bojovník David Kubát.

 

Dějištěm slavnostního galavečera Yangames talent budou Žluté lázně v Praze. Osecký bojovník David Kubát v kategorii K-1, -63 kg se utká se soupeřem Erikem Mickou.

Yangames Promotion dlouhodobě podporuje českou státní reprezentaci kickboxu a to především mládežnické a juniorské aktivity. A tak není divu, že se organizátoři rozhodli pro projekt Yangames talent, v rámci kterého chtějí ukazovat na talenty, které česká scéna má, a dát jim tak prostor být vidět na profesionálních turnajích, jakým Yangames Fight Night bezesporu je.

VIDEOPOZVÁNKA: Bojovník David Kubát zve na zápas ve Žlutých lázních…

[td_block_video_youtube playlist_title=“Osecký bojovník David Kubát zve na zajímavý zápas v Praze “ playlist_yt=“1wphTikTfzc“ playlist_auto_play=“0″]

 

První takovou dvojicí tohoto projektu, která se ve Žlutých lázních jako předzápas představí, je Erik Micka z pražského TKBC a David Kubát z Fight Club Kurogym. Návštěvníky tam čeká nezapomenutelná show.

Redakce událostiEXTRA.cz je mediálním partnerem oseckého bojovníka Davida Kubáta a drží mladému nadějnému bojovníkovi pěsti…

PSALI JSME TAKÉ: VIDEO: Mistrem České republiky v K1 se stal bojovník David Kubát z Oseka

Autor: Honza Vraný

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.