Domů SportExtra VIDEOPOZVÁNKA: Osecký bojovník David Kubát zve na zápas ve Žlutých lázních

VIDEOPOZVÁNKA: Osecký bojovník David Kubát zve na zápas ve Žlutých lázních

1151
Sdílejte
Oficiální plakát na zápas. Autor: Yangames Fight Night

Osek/Praha – Jeden z nejlepších turnajů v Evropě se stal vrcholem české fight scény. Přijďte si už příští čtvrtek 27. července užít parádní podívanou v rámci Yangames fight night. Zápasit tam v předzápase bude osecký bojovník David Kubát.

 

Dějištěm slavnostního galavečera Yangames talent budou Žluté lázně v Praze. Osecký bojovník David Kubát v kategorii K-1, -63 kg se utká se soupeřem Erikem Mickou.

Yangames Promotion dlouhodobě podporuje českou státní reprezentaci kickboxu a to především mládežnické a juniorské aktivity. A tak není divu, že se organizátoři rozhodli pro projekt Yangames talent, v rámci kterého chtějí ukazovat na talenty, které česká scéna má, a dát jim tak prostor být vidět na profesionálních turnajích, jakým Yangames Fight Night bezesporu je.

VIDEOPOZVÁNKA: Bojovník David Kubát zve na zápas ve Žlutých lázních…

Osecký bojovník David Kubát zve na zajímavý zápas v Praze

 

První takovou dvojicí tohoto projektu, která se ve Žlutých lázních jako předzápas představí, je Erik Micka z pražského TKBC a David Kubát z Fight Club Kurogym. Návštěvníky tam čeká nezapomenutelná show.

Redakce událostiEXTRA.cz je mediálním partnerem oseckého bojovníka Davida Kubáta a drží mladému nadějnému bojovníkovi pěsti…

PSALI JSME TAKÉ: VIDEO: Mistrem České republiky v K1 se stal bojovník David Kubát z Oseka

Autor: Honza Vraný

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here