VIDEO: Věhlasný fotograf Robert Vano fotil chomutovské hokejové Piráty

Chomutov – Uznávaný fotograf Robert Vano v těchto dnech fotil chomutovské hokejové Piráty v jejich SD Aréně pro charitativní Kalendář proti bolesti.

Nejen příznivci Pirátů se mohou těšit na odvážnější umělecké fotografie jednoho z nejuznávanějších módních a reklamních fotografů nejen u nás. Nedávno devětašedesátiletý rodák ze slovenských Nových Zámků krátce po maturitě emigroval do USA, kde pracoval jako maskér fotografů předních časopisů, mezi nimiž byly i Vogue nebo Donna.

Křest kalendáře se uskuteční na prvním domácím utkání Pirátů v rámci Tipsport extraligy 2017/2018. Výtěžek z prodeje poputuje Nadačnímu fondu Cesta proti bolesti, který stál u zrodu myšlenky, a také na projekt Chomutov pomáhá, jejž loni odstartovala cyklojízda Lubomíra Kučery. „Z dosavadní spolupráce s oběma městy i klubem máme velmi dobrý pocit. Těšíme se na focení i jeho výsledek, který pomůže dobré věci a představí kluky jinak, než je fanoušci znají ze zápasů,“ říká fotografova manažerka Romana Parmová.

VIDEOREORTÁŽ: Robert Vano fotografoval chomutovské hokejisty…

[td_block_video_youtube playlist_title=“Uznávaný fotograf Robert Vano fotí chomutovské Piráty na charitativní kalendář“ playlist_yt=“V1v-GcMKzD8″ playlist_auto_play=“0″]

 

Veškerý výtěžek z prodeje pak poputuje na dobrou věc. Polovinu dostane Nadační fond Cesta proti bolesti, který pomáhá handicapovaným dětem z Jirkova a spravuje ho tamní rodák Milan Dzuriak. Tento mladík býval až do onemocnění kyčlí a Bechtěrovovou chorobou výborným atletem a sportu se odmítl vzdát i po nepříznivých zprávách.

PSALI JSME TAKÉ: PREVENCE TAK TROCHU JINAK startuje i v letošním roce v Mostě

Autor: Honza Vraný

 

Sdílejte! UdálostiEXTRA na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.