VIDEO: O Příměstské tábory Mostík je u dětí obrovský zájem

Most – Pětadvacet dětí v těchto dnech tráví letní prázdniny na Příměstském táboře Mostík, který organizuje Obecně prospěšná společnost Naděje – M, o.p.s. O příměstské tábory je obrovský zájem a všech šest letošních týdenních turnusů je již beznadějně obsazeno. Příměstské tábory poskytují rodičům možnost umístit své ratolesti od pondělí do pátku vždy od 5.30 do 19.00 hodin.

 

Příměstské tábory v Mostě jsou financovány Evropskou unií a rodiče hradí pouze případné vstupné a jízdné na různé akce.

Činnost příměstských táborů MOSTÍK je zaměřena na klasické táborové činnosti: hry, sportovní a pohybové aktivity, soutěže, relaxace, kreativní tvoření, výleta a výpravy či plnění různých úkolů. Důraz je přitom kladen na rozmanitost a přátelský přstup,“ říká ředitelka mostecké společnosti Naděje – M, o.p.s Milena Pešoutová.

VIDEOREPORTÁŽ: O příměstské tábory Mostík je obrovský zájem… 

[td_block_video_youtube playlist_title=“Příměstský tábor v Mostě“ playlist_yt=“Y2TLpyqQprQ“ playlist_auto_play=“0″]

 

Učitelka společnosti Naděje – M Anna Jandová uvedla, že společnost letos o letních prázdninách příměstské tábory pořádá vůbec poprvé a mají tři témata. „První týden jsme organizovali příměstský tábor, který se jmenoval přirodovědec. Ten byl zaměřen na výlety a výstupy s dětmi po okolí. Druhý turnus, který právě probíhá, se jmenuje záchranář, kde se dětem prezentují složky Integrovaného záchranného systému a poslední třetí téma turnusu pak nese název sporťáček, kdy máme pro děti připravené nejrůznější sportovní akce,“ dodává učitelka společnosti Naděje – M, Anna Jandová.

Při návštěvě redakčního štábu na zahradě Střediska volného času v mostecké Albrechtické ulici se dětem zrovna prezentovaly zdravotnické záchranářky z litvínovského výjezdového stanoviště Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, p.o. Mezi děti tento týden dorazili také dobrovolní hasiči z Obrnic a tábor navštíví také například policejní psovodi.

Zájem dětí o příměstské tábory v Mostě je velký a pro letošek jsou všechny turnusy již obsazené.

Více informací o Příměstských táborech Mostík se zájemci mohou dozvědět přímo na internetových stránkách společnosti NADĚJE – M.

PSALI JSME TAKÉ: Videorozhovor s mosteckým trenérem fotbalové mládeže Tomášem Rainem

Autor: Honza Vraný

 

 

Sdílejte! UdálostiEXTRA na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.