Domů SportExtra VIDEO: Legenda českého thaiboxu Petr Khru Macháček zavítala mezi dubské bojovníky

VIDEO: Legenda českého thaiboxu Petr Khru Macháček zavítala mezi dubské bojovníky

486
Sdílejte
Skupinový snímek s legendou českého thaiboxu Petrem Macháčkem. Autor: redakce

Dubí – Symbol „českého“ thai boxu Petr Khru Macháček zavítal mezi dubské mladé bojovníky z Leonidas gym, a to v rámci poutavého semináře na téma mentální trénink a klinče. Klub Hanuman gym Praha, který před mnoha lety Petr Macháček založil má nyní asi 600 členů a vychoval spoustu špičkových zápasníků, kteří několikrát vybojovali tituly Mistrů světa.

Trenér a zápasník Petr Krhu Macháček je ikonou českého thaiboxu a MMA a nyní přednášel dubským mladým bojovníkům, kterým předával své bohaté zkušenosti nejen ze zápasnického ringu či klece, ale i ze soukromého života.

„Bojovníka má v sobě každý, ale dobrým trenérem se musíte narodit,“ říká s úsměvem trenér Petr Macháček, který od sedmi let trénoval karate a různým bojovým sportům se věnuje po celý svůj život.

VIDEOREPORTÁŽ: Petr Macháček zavítal mezi dubské zpasníky..

Legenda českého thaiboxu Petr Khru Macháček v Dubí

 

Angličané mají jedno moudré heslo: ,,some time win, some time loose,“ prostě někdy se vyhraje, někdy prohraje a já se spíš snažím vždycky svým bojovníkům říkat, že vůbec nezáleží na tom jestli vyhrají nebo prohrají. Jediné na čem záleží je to, jak bojujou a jak k tomu boji také přistupují. Jestli dělají vše tak co jsme nacvičili a potom je prohra nebo výhra úplně druhořadá záležitost,“ říká trenér Macháček.

Seminář bojovníci z Dubí pojali i jako netradiční formu tréninku a pevně věří, že se s ikonou českého thaiboxu a MMA ještě někdy osobně setkají.

PSALI JSME TAKÉ: VIDEO: Mistrem České republiky v K1 se stal bojovník David Kubát z Oseka

Autor: Honza Vraný

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here