VIDEO: Jak se „koupou“ kamiony na Německé dálnici A14 v Sasku

Čvn 1, 2018

Sasko / Německo – O tom, že práce řidiče kamionu má i svá úskalí, se přesvědčili řidiči nákladních souprav, kteří dnes projížděli německou dálnici v Sasku A14 v lokalitě u Hansenova lesa mezi Nossen a Döbeln.

Dálnice byla zcela pod vodou. Silné přívalové deště, které nejen na území Německa dnes panovali udělali své!

Podívejte se, na příspěvek ze sociální sítě facebook.com, jak to tam probíhalo. Kamiony se museli doslova brouzdat dálnicí, aby vůbec projeli. Někteří to „dali,“ jiní z nich to raději z bezpečnostních důvodů vzdali.

 

Německa policie dálnici, po dlouhých desítkách minut následně uzavřela. Nicméně, než se tak stalo několik vozidel muselo zcela zatopený úsek dálnice projet!

Řidičům (nejen) nákladních vozidel držíme palce, a přejeme pevné nervy za volantem.

-jb, (red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.