Domů TOP téma Teplické oční oddělení praskalo ve švech! Měli tam den otevřených dveří a...

Teplické oční oddělení praskalo ve švech! Měli tam den otevřených dveří a zájem byl obrovský

305
Sdílejte
Tým sestřiček a lékařek očního oddělení teplické nemocnice. Autor: KZ Teplice

Teplice – Desítky pacientů zavítaly v rámci Dne otevřených dveří ve čtvrtek 25. května na Oční oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Teplice, o. z., aby si prohlédly prostory zdravotnického pracoviště a pohovořily se zdravotníky o očních vadách, nechali si změřit zrak nebo nitrooční tlak a zhlédly obrazové záznamy ze zajímavých očních operací.

Návštěvnice Lenka Vaněčková uvedla, že se o akci dozvěděla z firemního časopisu Krajské zdravotní, a. s., Infolisty, který si přečetla při čekání na vyšetření v teplické nemocnici. „Mám oční vadu, se kterou pravidelně docházím ke svému očnímu lékaři. I když už jsem v minulosti na teplickém oddělení byla, chtěla jsem se podívat, jak to zde v současné době vypadá, jaká vyšetření a zákroky nabízí,“ řekla Lenka Vaněčková.

Den otevřených dveří byl určen jak laické veřejnosti, tak zdravotníkům, jež zhlédli přednášku primáře MUDr. Aleše Čecha na téma Kataraktová chirurgie a Bc. Karla Mikoláše věnovanou nitroočním čočkám a jejich přehledu.

ČTĚTE TAKÉ: PREVENCE TAK TROCHU JINAK startuje i v letošním roce v Mostě

„Jednalo se o první akci tohoto typu v historii teplického očního oddělení.  Chtěli jsme ukázat veřejnosti, že jsme moderní pracoviště a že si svých pacientů vážíme. Jsem si vědom, že čekací doba na oční vyšetření je dlouhá, proto jsme si v rámci akce rezervovali mimořádné termíny, na které se příchozí mohli objednat. Byl jsem mile překvapen, jak velký byl zájem o sledování videí z očních operací,“ zhodnotil akci primář MUDr. Aleš Čech.

ZprávyExtra.cz << je velkoformátový multimediální zpravodajský server HEULOS TV. Live reportáže můžete sledovat odkudkoliv na naší aplikaci HISCUBE ReView <<

Zdroj KZ,
Autor: redakce „UE“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here