Teplické oční oddělení praskalo ve švech! Měli tam den otevřených dveří a zájem byl obrovský

Teplice – Desítky pacientů zavítaly v rámci Dne otevřených dveří ve čtvrtek 25. května na Oční oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Teplice, o. z., aby si prohlédly prostory zdravotnického pracoviště a pohovořily se zdravotníky o očních vadách, nechali si změřit zrak nebo nitrooční tlak a zhlédly obrazové záznamy ze zajímavých očních operací.

Návštěvnice Lenka Vaněčková uvedla, že se o akci dozvěděla z firemního časopisu Krajské zdravotní, a. s., Infolisty, který si přečetla při čekání na vyšetření v teplické nemocnici. „Mám oční vadu, se kterou pravidelně docházím ke svému očnímu lékaři. I když už jsem v minulosti na teplickém oddělení byla, chtěla jsem se podívat, jak to zde v současné době vypadá, jaká vyšetření a zákroky nabízí,“ řekla Lenka Vaněčková.

Den otevřených dveří byl určen jak laické veřejnosti, tak zdravotníkům, jež zhlédli přednášku primáře MUDr. Aleše Čecha na téma Kataraktová chirurgie a Bc. Karla Mikoláše věnovanou nitroočním čočkám a jejich přehledu.

ČTĚTE TAKÉ: PREVENCE TAK TROCHU JINAK startuje i v letošním roce v Mostě

„Jednalo se o první akci tohoto typu v historii teplického očního oddělení.  Chtěli jsme ukázat veřejnosti, že jsme moderní pracoviště a že si svých pacientů vážíme. Jsem si vědom, že čekací doba na oční vyšetření je dlouhá, proto jsme si v rámci akce rezervovali mimořádné termíny, na které se příchozí mohli objednat. Byl jsem mile překvapen, jak velký byl zájem o sledování videí z očních operací,“ zhodnotil akci primář MUDr. Aleš Čech.

ZprávyExtra.cz << je velkoformátový multimediální zpravodajský server HEULOS TV. Live reportáže můžete sledovat odkudkoliv na naší aplikaci HISCUBE ReView <<

Zdroj KZ,
Autor: redakce „UE“

Sdílejte! UdálostiEXTRA na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.