Svět uchvátila fotografie unaveného muže, který zachránil chlapce z jeskyně v Thajsku

Čvc 11, 2018

Thajsko (svět) – Uživatelé portálu Reddit jsou nadšeni odvahou thajských záchranářů, kteří dostali z jeskyně dětský fotbalový tým Divočáci spolu s jeho trenérem. Návštěvníci webu změnili fotografii unaveného záchranáře, který si dal minutovou pauzu, na symbol sebeobětavosti, píše Today.kz s odkazem na Lenta.ru.

Superhrdinové v reálném životě. Během operace si dal jeden záchranář pauzu. Rád jsem se dozvěděl, že všichni chlapci a jejich trenér byli zachráněni,“ komentuje snímek autor jedné zprávy na Redditu.

Fotografie získala stovky komentářů. Uživatelé sdělovali své obavy o osud dětí, kteří v okamžiku publikace snímku byli stále ještě v jeskyni, a přiznávali se, že se připravovali na to nejhorší.

Je neuvěřitelné, jak jsou někteří lidé ochotni sebeobětavě pomáhat jiným. Mám ke všem těmto lidem, kteří se na záchraně chlapců podíleli, velkou úctu. Nemohu si představit, jak se cítili zajatci v té tmavé jeskyni,“ napsal uživatel s nickem Leksam.

Chlapci teď mají hodně příběhů, které mohou vyprávět po celý život,“ píše Phosforic_KillerKitt.

Uživatelé vyjádřili svůj obdiv odvaze a sladěnosti záchranného týmu. Záchranářům vyznávali lásku a přáli jim boží požehnání.

Někteří také vyslovili názor, že jejich hrdinství je třeba zobrazit ve filmu, který musí určitě natočit Paramount.

 

My hero Keep going, I’ll cheer you up. #love#myhero #thailand #MOOPA fc

Příspěvek sdílený Obfun An (@obfun.an),

#cz.sputniknews.com,
(-red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.