Správní soud zamítl odebrání německého občanství Syřanovi, který zatajil druhou manželku

Zář 4, 2017

Mannheim / Německo – Mannheimský Správní soud (VGH) rozhodl, že rodák ze Sýrie může dostat německé státní občanství bez ohledu na skutečnost, že má dvě manželky. Zásady manželství nejsou podle soudu nedílnou součástí svobodného demokratického systému.

V roce 1999 přijel nyní 36. letý Syřan do Německa a zde se v roce 2008 oženil s německou ženou.

Poté si zažádal o německé občanství. V roce 2010 obdržel osvědčení o občanství. Potom vyšlo ale najevo, že krátce po své svatbě v Německu se oženil ještě jednou v Sýrii. To vedlo ke zrušení přidělení německého státního občanství. Nyní padl rozsudek soudu, na jehož základě Syřanovi nesmí být německé státní občanství odebráno. O rozsudku krátce informovala RT Deutsch.

ČTĚTE TAKÉ: Masivní fyzické útoky v Chemnitz při slavnostech – média mlčí, sociální sítě blokují účty!

Autor:
Zdeněk Chytra

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.