Sexy zpěvačka Kamila Hübsch je teď ještě více sexy! Takhle jí to sluší

Čvc 30, 2018

Praha -Zpěvačka Kamila Hübsch, které se říká “nová Iveta Bartošová”, je teď snad ještě více sexy, než doposud. A to se přitom nemusela promenádovat v plavkách, spodním prádle nebo dokonce nahá, jako některé rádoby celebrity, aby za každou cenu zaujaly. Stačí luxusní brýle a z kočky se stane ještě větší kočka!

Kamila Hübsch, která začátkem léta točila několik dní na Ibize pro jednu z televizí, která bude vysílat reality show, a půjde i do soutěže Hlas Česko Slovenska, spolupracuje s předním rakouským producentem, točí svoje i převzaté písničky od Ivety Bartošové a momentálně nemá o práci nouzi. Poměrně hodně času tráví i u počítače a ví, že zrak je kromě hlasu velmi důležitý vjem.

[WG id=4365]

Brýle jsem doteď nosila spíše jen z nutnosti, v podstatě minimálně, ale teď mám pocit, že jsem získala víc než krásnou kabelku, nebo boty, na kterých my ženy často ulítáváme. Mám nádherné červené brýle, které mi nejenom výborně sednou, ale cítím se v nich skvěle. A musím neskromně přiznat, že mě zastavilo už několik mužů na ulici nebo i žen a vyjádřili mi svůj obdiv, ale taky se ptali, kde jsem tak úžasné brýle pořídila,” svěřila se energická zpěvačka, ale i herečka a občasná moderátorka Kamila Hübsch.

Možná, že jsem trochu některé šokovala, když neslyšeli, že jsem si je ani nepřivezla ze zahraničí, ani nepořídila v pražaské Pařížské… Jela jsem si totiž do Chomutova pro brýle do optiky Slavíková, jelikož jsem nové nutně potřebovala, ale tohle jsem nečekala. Cítím se úžasně, pořád se prohlížím, zvedlo se mi sebevědomí, ‚vytahuju se‘ kde můžu a konečně i dobře vidím,” pěla ódy na severočeskou rodinnou optiku zpěvačka, která si tak potvrdila, že i brýle mohou být velmi sexy módním doplňkem, stejně jako skvělou pomůckou.

ČTĚTE TAKÉ: Z Miami rovnou do nemocnice!
Sympatická moderátorka Zuzana Belohorcová opustila slunečné Miami a na pár týdnů přiletěla do Evropy. Není dne, kdy by neměla nějakou aktivitu, ať už se jedná o večírky nebo čas s rodinou. Pobyt v České a Slovenské republice ovšem netráví jen radostně, ale navštívila také nemocnici, kde se podrobila chirurgickému výkonu, který již má úspěšně za sebou a následovala pooperační kontrola.

Přátelé, za mě – jedině už sem, jelikož takovéhle krásné brýle FaceaFace, i jiné, se dají sehnat jen tady a ještě jsou tam příjemní a poradí, co přesně pro Vás. Jsem ráda, že díky nim zase dobře vidím a nespadnu třeba z pódia při vystoupení,” dodala s úsměvem Kamila Hübsch, jenž začala spolupracovat i s hercem, kantorem a moderátorem Jiřím Werichem Petráškem a nakladatelem i textařem Pavlem Meszárošem, a která také mimo jiné vystoupí 4. srpna na charitativním koncertě Noc s hvězdami na zámku Zahrádky, tak třeba 11. srpna v rámci již tradičního křtu mečíků v Nemyčevsi u Jičína. Zde si nejen sama pokřtí svou vlastní květinu, kterou má už celá řada českých osobností, ale také zazpívá i několik písniček.

-rk, red.

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.