Sexuální selfie dívky zarazilo internet…

Čvn 7, 2018

Svět – Dívka jménem Paula zveřejnila na Twitteru selfie v koupelně a byla zaplavena proudem doporučení, jak má koupelnu opravit. Pozornost návštěvníků upoutala nikoli její sexuální póza, nýbrž podivné detaily interiéru. Tyto zvláštnosti tak zarazily uživatele webu, že fotografie šíří a dostala přes 14 tisíc lajků.

U všech čertů, copak musíš vstát z mísy a jít až tam, aby ses utřela?,“ napsal uživatel Rašid. Paula ale namítla, že to tak není.

Uživatelé si neustále kladli otázku, kdo tu koupelnu opravoval a čím se přitom řídil. „Máš tedy nabíječku u mísy a toaletní papír až na druhé straně místnosti,“ popisuje interiér jeden z komentátorů. „To jsou tedy priority. Telefon přece nesmí zemřít, zatímco sedíš na tom trůně,“ našel v tom jistou logiku jiný.

Záchod se nabíjí, papír máš ve vzdálenosti jednoho tisíce stop, za dveřmi jsou Letopisy Narnie,“ zažertovala jedna komentátorka. Uživatel Damian ukončil diskusi předpokladem, že tím designérem byl snad Pablo Picasso.

cz.sputniknews.com,
(red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.