Ruský fotbalový hrdina promluvil o chování chorvatských fotbalistů

Čvc 23, 2018

Rusko (svět) – Proukrajinské projevy obránce chorvatské reprezentace Domagoje Vidy a člena chorvatského týmu Ognjena Vukojeviče po čtvrtfinálovém zápase MS 2018 silně naštvaly hráče ruské reprezentace, dva týdny po MS to prohlásil útočník petrohradského Zenitu Artjom Dzjuba.

Ruská reprezentace 7. července s Chorvaty po penaltách prohrála ve čtvrtfinále MS 2018. Po zápase se na internetu objevilo video, na kterém Vida skandoval „Sláva Ukrajině“ a Vukojevič dodal, že vítězství je „za Dynamo a za Ukrajinu“. Oba Chorvaté v minulosti hráli právě za Dynamo Kyjev.

„Z jedné strany mě svojí houževnatostí překvapili i Chorvaté. Všichni si mysleli, jak je Angličané přejedou, ale postoupili oni. Ale kvůli Vidovi a Vukojevičovi… Jejich výstup nás hodně naštval už v autobuse. První reakce byla taková, že jsme chtěli vystoupit a zatlouct Vidu do země. Ale potom jsme trochu vychladli. Potom se omluvil, takže na něj naštvaný nejsem. On neví, co dělá,“ řekl Dzjuba pro oficiální web Zenitu.

ZAUJALO NÁS: Bronz z Mistrovství Evropy v Muay Thai v Praze putoval do Dubí
Od 29. června do 7. července se v pražské Tip sport aréně konalo Mistrovství Evropy muaythai IFMA s All Star galavečerem, kde se představily hvězdy muaythai jako Buakaw nebo Superbon. ME se v Praze konalo vůbec poprvé v historii. Informoval o tom redakci serveru #zpravyextra.cz hlavní trenér Leonidas Gym Muay Thai Teplice Ladislav Horejš.

Nakonec Vukojevič od FIFA dostal pokutu a chorvatský fotbalový svaz ho poslal z MS domů. Vida dostal varování od disciplinární komise FIFA. Vida se následně v přímém přenosu rusky omluvil.

#cz.sputniknews.com,
(red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.