Domů AutoEXTRA Prezident ÚAMK ČR byl zvolen do vedení FIA

Prezident ÚAMK ČR byl zvolen do vedení FIA

403
Sdílejte
JUDr. Oldřich Vaníček, prezident Ústředního automotoklubu ČR na tiskové konferenci. Zdroj: UAMK

JUDr. Oldřich Vaníček, prezident Ústředního automotoklubu ČR, byl na jednání jarního zasedání Mezinárodní automobilové federace FIA Region I v belgických Bruggách zvolen jednohlasně na další čtyřleté období viceprezidentem FIA Regionu I, což je největší region této organizace a zahrnuje území 80 států Evropy, Afriky, Blízkého východu a podstatné části Asie.

ČTĚTE TAKÉ: Služba Yelow Box je novinkou ÚAMK pro všechny řidiče motorových vozidel

Mezinárodní automobilová federace FIA sdružuje motoristy celkem ze 132 zemí světa. Viceprezidentem FIA Regionu I se stal po svém znovuzvolení prezidentem COFO, koordinačního orgánu motoristických organizací z teritoria více jak 30 států střední a východní Evropy, včetně části Asie.

Prioritou v rámci výkonu mých kompetencí bude další prohlubování jak bilaterální, tak  multilaterální spolupráce mezi motoristickými kluby, prosazování společných projektů především v oblasti mobility, což může představovat například již rozpracovaný projekt slev na pohonné hmoty pro členy našich klubů v mezinárodním měřítku. Budeme se také společnými silami snažit dále zkvalitnit úroveň poskytování pomoci motoristům v nouzi, zavádění nových bezpečnostních systémů např. systému e-call atd., prostě je to dobrá příležitost, jak pokračovat v rozdělané práci„, řekl Oldřich Vaníček, který tuto funkci vykonává již od roku 2015.

Informace z Ústředního automotoklubu ČR můžete on-line sledovat v naší aplikaci HISCUBE ReWviw <<

Autor/Zdroj: UAMK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here