Prezident ÚAMK ČR byl zvolen do vedení FIA

Kvě 17, 2017

JUDr. Oldřich Vaníček, prezident Ústředního automotoklubu ČR, byl na jednání jarního zasedání Mezinárodní automobilové federace FIA Region I v belgických Bruggách zvolen jednohlasně na další čtyřleté období viceprezidentem FIA Regionu I, což je největší region této organizace a zahrnuje území 80 států Evropy, Afriky, Blízkého východu a podstatné části Asie.

ČTĚTE TAKÉ: Služba Yelow Box je novinkou ÚAMK pro všechny řidiče motorových vozidel

Mezinárodní automobilová federace FIA sdružuje motoristy celkem ze 132 zemí světa. Viceprezidentem FIA Regionu I se stal po svém znovuzvolení prezidentem COFO, koordinačního orgánu motoristických organizací z teritoria více jak 30 států střední a východní Evropy, včetně části Asie.

Prioritou v rámci výkonu mých kompetencí bude další prohlubování jak bilaterální, tak  multilaterální spolupráce mezi motoristickými kluby, prosazování společných projektů především v oblasti mobility, což může představovat například již rozpracovaný projekt slev na pohonné hmoty pro členy našich klubů v mezinárodním měřítku. Budeme se také společnými silami snažit dále zkvalitnit úroveň poskytování pomoci motoristům v nouzi, zavádění nových bezpečnostních systémů např. systému e-call atd., prostě je to dobrá příležitost, jak pokračovat v rozdělané práci„, řekl Oldřich Vaníček, který tuto funkci vykonává již od roku 2015.

Informace z Ústředního automotoklubu ČR můžete on-line sledovat v naší aplikaci HISCUBE ReWviw <<

Autor/Zdroj: UAMK

Loading Facebook Comments ...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *