Popálená Týnuš do Čech nechce…

Říj 4, 2018

Měla to být jen návštěva restaurace. To, co však následovalo, už navždy změnilo Týnuš Třešničkové (22) život. Youtuberka, pro kterou byl vzhled prioritou, potkalo neštěstí. Stačila vteřina neopatrnosti a skončila na jednotce intenzivní péče.

Náhoda nebo osud? Byla to její první cesta do Istanbulu. S přítelem Viktorem Hájíčkem si vyrazila do vyhlášené restaurace kulinářského mága Nusreta Gökceho. Díky jeho speciálnímu způsobu solení masa mu nikdo neřekne jinak než Salt Bae. Součástí je také ohnivá show, kterou už měli možnost spatřit například Leonard DiCaprio, Puff Daddy nebo David Beckham s manželkou.

Barmanovi se tentokrát předvádění vymklo kontrole a neznámá hořlavina vytryskla přímo na youtuberku a jejího přítele. Týnuš to odnesla popáleninami na 35% těla, její přítel „pouze“ na 15% těla.

Na jednotce intenzivní péče v turecké nemocnici leží už několik dní. Nejprve bojovali oba o život, nyní už je jejich stav je zatím stabilizovaný. Návrat do České republiky však Třešničková odmítá. Léčbu uhradí její přítel.

Co je však na případu opravdu smutné, jsou reakce českých spoluobčanů. Jen se objevila zpráva o jejím zranění, internet zaplavily nenávistné komentáře, ve kterých jí lidé častují urážkami a tvrdí, že si za to může sama. Je smutné, že mezi námi žije tolik zlých lidí, kteří dokážou takové obrovské neštěstí přát někomu, koho vlastně ani neznají. Na podporu youtuberčina uzdravení se vyslovilo spousta známých osobností. Přejí jí brzké uzdravení a kritizují nenávistné komentáře ostatních.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Poprvé v Istanbulu😍🕌 #turkey #trip #istanbul #hagiasophia #mosque

Příspěvek sdílený Týnuš Třešničková (@tresnickova),

Teď jsem si přečetla pár komentářů u Týnuš, která byla v Turecku popálena. Z některých lidí se mi zvedá žaludek. Komentáře typu ,Na každou svini se vaří voda´. Chtěla bych vidět toho bezpáteřního zakomplexovaného chudáka, který dokáže tohle vůbec vypustit z huby. Vím, že úspěch se neodpouští, ale tohle? To už musí být člověk opravdu nešťastný se svým životem,“ rozzuřila věc také modelku, bloggerku a rovněž youtuberku Dominiku Myslivcovou.

Doufejme, že se Týnuš, co nejdříve uzdraví a přejeme hodně sil!

Adel, (red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.