Domů Společnost Pomocník pro oslovení lidí – systém KISS

Pomocník pro oslovení lidí – systém KISS

429
Sdílejte
Ilustrační foto, reklamní sdělení. Redakce

(PR) Krizový informační svolávací systém patří do nejaktuálnější nabídky 1. SDZP. Je to software pro hromadné oslovení jednotlivců i týmů.  Najde uplatnění všude tam, kde se hraje o čas – snadno zařídí komunikaci, zajistí předání pokynů, počká na odezvu a dle ni dále postupuje.

Funguje na bázi přednastavených scénářů ke konkrétním krizovým i naprosto běžným situacím anebo formou oslovení dle aktuálních potřeb.

Systém KISS najde uplatnění v nemocnicích, výrobních i obchodních podnicích, lázeňství, ve městech a obcích, ve školách.

V podnicích ho využijí všechna oddělní firmy – od oslovení zaměstnanců, zákazníků, pobočkové sítě, servisního týmu, k informování o výpadcích energií, k řešení krizových situací, předání pokynů k evakuaci budovy apod.

Své uplatnění KISS najde i v nemocnicích, školách, u policie. Města o obce ho mohou využít jako informační komunikační prostředek pro spoluobčany a jeho prostřednictvím informovat o jakékoliv události, ať už jsou to pozvánky na kulturní akce , důležitá oznámení jako jsou povodně, požáry, výpadky elektrického proudu nebo plynu, odvoz odpadu, dopravní informace, očkování psů apod.

Využívá několik komunikačních kanálů: hlasové volání – SMS – e-mail – push notifikace.

Snadné spuštění z PC, tabletu, mobilu, hardwarovým prvkem v areálu firmy

Výhodou této služby KISS je především úspora času a rychlost komunikace, protože i několik málo ušetřených minut může zachránit jak lidské životy, tak i majetek a finance.
Pokud budou firmy a lidé předem připraveni na jakoukoliv událost, mohou tak předejít daleko závažnějším a nenapravitelným následkům.

Bližší informace najdete na http://www.1sdzp.cz/?portfolio=kiss-podnikatele <<

Šance pro zdravotně postižené   1.SDZP v Ústeckém regionu

Myšlenka zaměstnávat osoby se zdravotním postižením přišla na začátku nového tisíciletí, dnes po 17 letech patří mezi jednu z největších firem v náhradním plnění v Severních Čechách, říká zakladatel 1.SDZP Ing. Jan Palička.

U zrodu družstva stála skupina odborníků a lidí se zkušenostmi z práce se zdravotně postiženými spoluobčany a jejich cíl byl jasný – nabídnout a poskytnout práci těmto lidem.

1.SDZP se sídlem v Děčíně nabízí široký výběr pracovních pozic a uchazeči o zaměstnání mají možnost vybrat si pracovní uplatnění tak, aby jim vyhovovalo a nebylo překážkou v jejich zdravotním omezení. Zároveň dává zaměstnancům možnost projít rekvalifikačními kurzy v různých oborech, aby si mohli zvýšit své vzdělání které mohou v budoucnu využít ke své práci.  Dnes má firma více než 150 zaměstnanců, z nichž zdravotně postižených je 98 %.

Družstvo úzce spolupracuje s ostatními výrobními a dodavatelskými organizacemi, především pak s těmi, které také zaměstnávají nebo využívají služeb zdravotně postižených.

Družstvo nabízí řešení pro podnikatelské subjekty například prostřednictvím: 

·         bezpečnostních služeb – ostrahy objektů, zajištění chodu dispečinků a recepcí

·         elektroinstalací – projekty, dodávky a instalace ESH, EPS, CCTV, bezpečnostních kamer, GPS zařízení včetně jejich servisu a revize

  • vzdělávacích a rekvalifikačních kurzy
  • zajištěním provozní agenty PO a BOZP 
  • outsourcingem služeb
  • organizováním eventů
  • službami call center   a helpdesku
  • systémem KISS – Krizový informační a svolávací systém

Bližší informace najdete na http://www.1sdzp.cz/?portfolio=kiss-podnikatele <<

Ing.Martin Penc: 774 78 949 martin.penc@1sdzp.cz

Ing. Jan Palička: 603 485 172 jan.palicka@1sdzp.cz

Autor/Zdroj:
http://www.1sdzp.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here