17.3 C
Czech Republic
4. července 2022
DomůPolitikaRobert Šlachta (Přísaha): Hnutí STAN je prolezlé korupcí

Robert Šlachta (Přísaha): Hnutí STAN je prolezlé korupcí

O tom, že celé hnutí STAN je doslova prošpikováno politickou mafií a korupcí není pochyb. K tématu se vyjádřil šéf Přísahy Robert Šlachta.

Co přesně věděl Rakušan? A kdy to věděl?
Rakušan se teď hrozně moc tváří, jak Hlubučka ani neznal a když už znal, tak jakože nebyli kámoši a vlastně když už byli, tak nic o ničem nevěděl.

Tak jsem se na to podíval. Téměř na den přesně, před čtyřmi měsíci, jsem vám psal o tom, že Hlubučka vyšetřuje policie pro hospodářské delikty. STAN a jeho šéf Rakušan měli tedy ČTYŘI měsíce na to, aby s ním udělali rázný proces. Nedělo se ale nic.

Hana Marvanová, která za STAN kandidovala na Praze, už před rokem a půl s Rakušanem řešila, co dělá Hlubuček na Praze. Takže rok a půl o tom STAN a Rakušan věděli. Nedělalo se ale nic.

A teď. Důležitá otázka. Proč? Proč Vít „mistr čistý“ Rakušan nic neudělal?
Protože on tu stranu neovládá. Skutečný šéf STANu, jak už dneska víme, je kmotr Michal Redl. Ten ovládal Polčáka, Gazdíka a taky Hlubučka. A ten by si svoji „slepici“ Hlubučka, která mu snášela zlaté vejce na dopravním podniku, nikdy nepodřízl.

„Rakušan tedy rok a půl věděl, že jeho lidi na magistrátu kradou. Minimálně čtyři měsíce věděl, že má ve straně člověka, kterého vyšetřuje policie. A neudělal vůbec nic. Tenhle člověk prostě nemůže řídit vnitro,“ dodal Šlachta ve svém příspěvku na sociální síti. ODSTUPTE!

Další názor bývalého šéfa UOOZ a nyní předsedy Přísahy Roberty Šlachty k danému tématu…
Když třicet let posloucháte, jak se vám různí zloději, zlodějíčkové a mafiáni snaží lhát přímo do obličeje, vybudujete si super vlastnost, kdy vám něco z toho, co říkají, prostě zazvoní v uších. Teď jsem poslouchal část rozhovoru s Hlubučkem, ještě z dob, kdy se snažil mlžit ohledně svých bytů ve Španělsku. A tohle byla přesně ta věta, která mi zazvonila hned:
„Třeba pan Redl si vzal za manželku dceru mého kamaráda Filipa Furmana z GHC Genetics, se kterým jsme tady v rámci covidu zachraňovali půl Prahy.“

Takže Hlubuček říká, že firma GHC Genetics, která během covidu měla několik testovacích míst po Praze, včetně těch, které byly z hlediska byznysu nejvíc lukrativní, jako je například pražské letiště, kde turisté platili za test klidně i 7500 korun, nebo pobočku na Václaváku, kde je taky vždycky milion lidí, tak tahle firma je připojená taky na Redla?

To, co se tady za covidu dělo, jsem několikrát nazval Privatizací číslo dva. Politici vyřadili z provozu zákon o veřejných zakázkách a už to jelo. „Miliony a miliardy tekly do Karibiku, do automyček a bůhví kam ještě. Už tehdy jsem říkal, že se ke mně dostávaly zprávy o tom, že celé podsvětí se z drog přesunulo na covidové zakázky. Vůbec by mě proto nepřekvapilo, kdyby kmotr STANu Redl a jeho „slepice“ Hlubuček měli svoje pazoury namočeny taky v tomto byznysu. Vyřazení klasických překážek a kontroly u veřejných zakázek pro ně muselo být tak velké lákadlo, že jim svítily očička,“ konstatoval Šlachta na sociální síti.

„Po důkladném vyšetření covidových zakázek volám už víc jak rok. A teď se obloukem ukazuje, jak moc jsem měl pravdu. A taky to, proč to politici absolutně nechtějí dovolit. Jsou totiž prolezlí korupcí skrz na skrz,“ dodal závěrem Šlachta.

Za všechno mohou protiprávní loňské podzimní volby
Dobré by bylo zmínit také skutečnost, že nebýt v uvozovkách řečeno protiprávních loňských podzimních voleb do Poslanecké sněmovny za laskavého přispění prezidenta republiky, který tohle dopustil celý spolek STAN tedy jeho politické strany by byly pravděpodobně v pohřebišti politických dějin obdobně, jako jsou dnes čeští komunisté či Hamáčkem zdevastovaná ČSSD. Mnoho odborníků na právo a legislativu se domnívalo a domnívá, že loňské podzimní volby byly svým způsobem podvod na občana a voliče, který tak byl nucen volit i strany, které díky vytvořením právě zmiňovaných koalic volit vůbec nechtěl s ohledem na spojení několika politických subjektů v jeden. Tímto paktem se bohužel pro občany České republiky dostaly k moci politické strany, které by soudě z komentářů a názorů lidí z řad široké veřejnosti měli mít zcela zakázanou svou politickou činnost, a to z toho důvodu, co již v minulosti spáchaly za „zvěrstva“ vůči občanům v České republice.

Česko se pomalu vrací do 90´let. Zlodějny, korupce a mafie
Není tedy divu, že jsme aktuálně svědky toho, že se na politiky ve vrcholných politických funkcích denně vynořují nejrůznější kauzy na téma korupce, politická mafie a další zločiny, kterých se tito lidé dopouštějí. A ve chvíli, kdy jim začne téct do bot, jak se lidově říká začnou házet špínu jeden na druhého nebo budou dělat to, co jako například nyní současný ministr vnitra Rakušan, že se vůbec neznají. ))) jak humorné! Ve své podstatě těmto lidem jde pouze o jedno a to je moc a peníze. Lidé nebo život v České republice jsou jim úplně u pr….le a to doslova. Důležité je, že jsou aktuálně u koryt a mohou „nenápadně“ veřejně krást a dále zločineckými způsoby rozkrádat a devastovat naší republiku pod nejrůznějšími záminkami. 

Češi jsou národem „tupých ovcí…“
Dokud se národ bude chovat, jako tupé ovce – doslova a bude to těmto lidem tzv. mocipánům trpět bude dřít bídu a hlad a přežívat, jak se lidově říká jen „z ruky do huby.“ A vůbec nejhorší na tom celém je, že se stále ještě najdou lidé, kterým je to úplně jedno, kteří se těchto zločinců zastávají ba dokonce je i volí v příslušných volbách – tedy pokud zrovna nejsou volby předem domluveny, že… s určitým výsledkem aneb, co není zákonem vyloženě zakázáno, že…

NEJČTENĚJŠÍ ZPRÁVY DNE

V Albrechticích nad Vltavou utonul ve Vltavě muž (†43)

Od včerejšího odpoledne pátrali policisté a hasiči po pohřešovaném muži, jehož zmizení ohlásil jeho švagr na tísňovou linku Policie ČR.

Ukrajinské síly se aktuálně stahují z Lysyčansku

Ukrajinská armáda v neděli musela ustoupit ze strategického města Lysychansk. Kontrolu nad oblastí převzala Ruská armáda.

Zelenského poradce připouští, že Lysychansk by mohl padnout

Poradce ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského připustil, že Lysyčansk by mohl padnout, protože boje výrazně gradují.

V Třinci se dělník zřítil z lešení, muž skončil v péči lékařů

V sobotu 2. července odpoledne došlo v Třinci k pádu devětatřicetiletého muže z lešení. Na místo události vyjel tamní tým RLP.

V Českém Těšíně se střetl motorkář s osobním vozidlem

Záchranáři, policisté a hasiči zasahovali v Českém Těšíně u vážné dopravní nehody osobního vozidla a motocyklu.

Proč jsem nemohla zvednout ruku pro kandidátský status (nejen) Ukrajiny…

Ve čtvrtek 23. června proběhlo v Evropském parlamentu hlasování o statusu kandidátské země EU pro Ukrajinu, Moldavskou republiku a Gruzii.

AKTUÁLNĚ