Platforma Cofound.it oznámila týmy, které se zúčastní nadcházející živé akce crowdsale

Lis 23, 2017

Lublaň (Slovinsko) – Pro playoff na platformě Cofound.it bylo vybráno šest startupů.

Cofound.it, přední platforma pro školení nejslibnějších blockchainových startupů na světě, oznámila, že šest startupů zvolených její komunitou se zúčastní playoffu Cofound.it. Startupy se dne 30. listopadu zúčastní „živé“ prodejní akce crowdsale v Lublani ve Slovinsku za účasti členů Priority Pass platformy Cofound.it a dalších příznivců. Každý tým bude mít za cíl získat až 400 000 USD během 30 hodinové crowdsale, která bude přístupna výhradně členům skupiny Priority Pass.

Šest týmů, které se objeví v playoffu Cofound.it:

– Datafund, platforma ochrany osobních údajů

– ENTX, platforma, která poskytuje spravedlivé tržní ocenění digitálních aktiv

– Aversafe, platforma ověřující pověření

– Legacy, platforma „inteligentní vůle“ a digitální časové kapsle

– Media Sifter, platforma pro shromažďování zpráv

– UNICO, platforma pro digitální nedostatek.

„Tyto týmy jsou prvními účastníky prodejů crowdsale programu Cofound.it. Podpora našich členů Priority Pass v tomto časném cyklu je zásadní. Protože jsou tyto týmy v počáteční fázi vývoje, všichni členové Priority Pass platformy Cofound.it, kteří podpoří tuto crowdsale, obdrží ve společnosti Ethereum 100% bonus na své vložené finanční prostředky,“ řekl David Prais, vedoucí programu Cofound.it Seed.

Na této akci budou členové skupiny Priority Pass schopni přispívat k prodejům crowdsale jejich oblíbených startupů a pomoci jim tak rozvíjet své týmy a produkty v rámci přípravy na následné veřejné prodeje crowdsale.

Volné vstupenky na tuto akci jsou nyní k dispozici výhradně pro komunitu Priority Pass. Akce bude také živě vysílána pro sledování globální blockchainovou komunitou.

Playoff na platformě Coffound.it bude zahájen 30. listopadu v 10:00 středoevropského času a ukončen bude 1. prosince v 16:00 hod. středoevropského času.

O platformě Cofound.it:

Cofound.it je platforma, která spojuje podpůrce školení týmů, aby se staly vážnými blockchainovými obchodníky. Intenzivní tréninkový proces platformy Cofound.it zajišťuje, že týmy přistupují k prodejům crowdsale dobře připravené: s dobrým obchodním plánem, komunitou vášnivých raných příznivců a plánem realizace, který splňuje všechny předpisy. Cofound.it Seed je program, který je přizpůsoben blockchainovým startupům. Týmy získávají oprávnění a financování z malé crowdsale, což jim umožňuje zaměřit se na vývoj projektů před plným prodejem crowdsale.

Autor: Paní Lucinda Bell,
wachsmanpr.com (Protext, ČTK)

Loading Facebook Comments ...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *