Pamflet o erotickém životě slečny H. Komický případ ze života v českém domě vás rozesměje

Srp 21, 2018

Česko – Ne vždy zůstane hlasité milování plné emocí bez povšimnutí. Ve skutečnosti jde o zcela typický problém klasických paneláků. Hlasité a výrazné zvuky při těchto radovánkách totiž občas sousedům prostě vadí.

Jedna taková příhoda donutila obyvatele paneláku napsat oznámení a umístit ho na informační nástěnku. Fotografie tohoto výtvoru zveřejnil na svém Twitteru jeden z uživatelů sociálních sítí. Jedná se v podstatě o žádost adresovanou slečně H., v níž ji obyvatelé domu prosí, aby souložila potichu.

Žena, která byla z této hlasité činnosti obviněna, zareagovala na příspěvek přiznáním, že bohužel momentálně není sexuálně aktivním jedincem. A vzhledem k tomu, že autor této žádosti udělal v textu pár gramatických chyb, slečna nabídla, že mu do jeho poštovní schránky vloží učebnici češtiny pro základní školy.

​A právě touto svou reakcí údajná milovnice hlasitého sexu vzbudila sympatie u uživatelů Twitteru.

​Mimo to, jak vyplývá ze samotných příspěvků, se s ní další uživatelé chtěli dokonce seznámit.

​Z reakcí dále vyplývá, že jiní po takové atmosféře hlasitého sexu dokonce touží.

 

ČTĚTE TAKÉ: Rozhovor s Davidem Novotným organizátorem Muže roku a Nej sestřička roku…
Každý rok v tuto dobu se ve východočeském Náchodě koná finále soutěže mužské krásy Muž roku. Letos je to už po devatenácté. Za vším stojí David Novotný, prezident soutěže, který organizuje i Nej sestřičku roku a věnuje se také charitativní činnosti a za nímž je opravdu velký kus práce. Přiblížil nejenom tyto ale, ale i ty další, na kterých se svými kolegy pracuje.

#cz.sputniknews.com,
(red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.