Onemocněl herec Milan Lasica(77) rakovinou?

Led 5, 2018

Bratislava(Slovensko) – Známý Slovenský herec musel být na rychlo operován. Je vážně nemocný? I když celé celé týdny Milan Lasica(77) tvrdí, že je zcela zdrav a v pořádku, teď se ukázalo to, že tomu tak vůbec není!

Vyšlo najevo, že herec musel podstoupit důležitou operaci. Tu prodělal v onkologickém ústavu v Bratislavě, a tak se všichni domnívají, že ho museli operovat kvůli rakovině.

Proč Milana Lasicu operovali na oddělení Onkologie, když to není vážné? Jen proto, že chtěli mít takzvanou jistotu?“ Ptá se, jeden z jeho hereckých kolegů. Jeho žena Magda Vašáryová(69) však mediím oznámila, že šlo jen o „banální“ operaci polypů.

Výrůstky byly geneticky dané, mají to v rodině a musely pryč. Manžel se má dobře a cítí se úměrně svému stavu,“ prozradila Vašáryová.

Nešlo o nic vážného?

To, že nešlo o nic vážného, ale jen o obyčejné polypy, vyvrací fakt, že ho operovali na nemocničním oddělení, kde se léčí jen ty nejvážnější zhoubné nádory. Pokud šlo skutečně o operaci nějakého nádoru, bude muset herec chodit na ozařování a chemoterapii. To se ovšem zatím nepotvrdilo.

Čas, ale brzy ukáže…

-pip

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.