Domů Společnost Onemocněl herec Milan Lasica(77) rakovinou?

Onemocněl herec Milan Lasica(77) rakovinou?

636
Sdílejte
Herec Milan Lasica(77) Autor: cs.wikipedia -internet

Bratislava(Slovensko) – Známý Slovenský herec musel být na rychlo operován. Je vážně nemocný? I když celé celé týdny Milan Lasica(77) tvrdí, že je zcela zdrav a v pořádku, teď se ukázalo to, že tomu tak vůbec není!

Vyšlo najevo, že herec musel podstoupit důležitou operaci. Tu prodělal v onkologickém ústavu v Bratislavě, a tak se všichni domnívají, že ho museli operovat kvůli rakovině.

Proč Milana Lasicu operovali na oddělení Onkologie, když to není vážné? Jen proto, že chtěli mít takzvanou jistotu?“ Ptá se, jeden z jeho hereckých kolegů. Jeho žena Magda Vašáryová(69) však mediím oznámila, že šlo jen o „banální“ operaci polypů.

Výrůstky byly geneticky dané, mají to v rodině a musely pryč. Manžel se má dobře a cítí se úměrně svému stavu,“ prozradila Vašáryová.

Nešlo o nic vážného?

To, že nešlo o nic vážného, ale jen o obyčejné polypy, vyvrací fakt, že ho operovali na nemocničním oddělení, kde se léčí jen ty nejvážnější zhoubné nádory. Pokud šlo skutečně o operaci nějakého nádoru, bude muset herec chodit na ozařování a chemoterapii. To se ovšem zatím nepotvrdilo.

Čas, ale brzy ukáže…

-pip

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here