Domů Společnost Slečna Jana popsala, jaké to bylo poprvé mít anální sex

Slečna Jana popsala, jaké to bylo poprvé mít anální sex

979
Sdílejte
Dívka akt, ilustrační foto. Autor: PixaBay

ČR – Anální sex, ano či nikoliv? To je asi otázka, kterou si klade mnoho párů. Někteří tvrdí, že to je doslova sexuální extáze, druzí zase, že to je něco tak „odporného,“ že by to v životě neudělali. Redakci magazínu UdálostiExtra.cz se svěřila slečna Jana, jaké to pro ni bylo to její „poprvé do zadečku…“

„Pokud máte zácpu nebo se jinak v tomto ohledu necítíte ve své kůži, tak budete mít pocit, jako když to na vás jde a už to nevydržíte a stane se katastrofa,“ popsala své pocity čtenářka našeho magazínu, slečna Jana.“

Ale pokud nemáte žádné problémy, potom zažijete pocit euforie.

Anální sex je jiný, než normální, protože vám přijde, že je svým způsobem mnohem hlubší. Říká se, že pomáhá snáz dosáhnout orgasmu, v mém případě to ale neplatí.

„Nicméně musím dodat, že opravdu záleží na tom, jak šikovného a především ohleduplného máte partnera, protože z mé osobní zkušenosti se nesmí na anální sex v žádném případě chvátat, “ upřesnila slečna Jana a podotkla, že z počátku jsem z análního sexu měla doslova trauma, strach i nervy, ale postupně, když jsem si zvykla je to celkem v pohodě.

Dívka akt, ilustrační foto. Autor: PixaBay

Reakce lidí ze sociálních sítí…

Jana D. – Některé ženy by muži nedovolily ani tu přípravu, jiné tvrdí, že není nic úžasnějšího. Jde hlavně o ten pocit plnosti a že je až v břiše (což, je při těch 22cm samozřejmě blbost), ale nikdy byste netušily, že i tak můžete mít orgasmus (je úplně jiný). Prostě někdo má rád biftek, jiný se masa nedotkne. To samé je to třeba s dušenou zeleninou. Ale neochutnat jedno i druhé a tvrdit, že taková jídla nesnášíte ? ? ?

Jerry P – Já to považují za odporné! Kdyby to na mě nějaká žena chtěla, tak bych se ji štítil. Ani dřevěný kolík bych žádné ženě nebo chlapovi do zadnice nestrčil. Proto se štítím i buzerantu. Litují i lékaře kteří musí pánům strkat do zadnice prst při kontrole prostaty. Řiť je Stvořitelem nebo přírodou určena k jiným úkonům, jak k souložení. Fůj!!!!! Že by některé ženy chtěly na muži také i aby jím strkal do řitě svůj jazyk a oni by to činili?

Mc Hill M. – Je to příjemný tam i tam, ale ta prdelka je takové malé tabu… A to pronikáni je fakt super, ale je třeba se připravit… Oba. Hodně čistoty, gelu a tolerance a oboustranné chtění…

Tereza P. – Nahodou, ja ho miluju, když jsem opravdu v euforii… kolikrát, je to lepší, jako normální sex a bolestivé? Vůbec ne, když jste v tom s partnerem sehraní. Amajica K – Ze začátku to je nepříjemné, ale ani ne po chvilce si zvyknete a je to fajn.

Pavlína S – Správně je to hodně o důvěře k druhému člověku mnozí jsou hold zvyklý na standardní sex možná taky proto mnoho vztahů tak dlouho nevydrží. Musím ale říct, že anální sex je mnohem lepší, člověk zapomene na stres a nemusí se tam vlézt jen mužské přirození, ale i celá dlaň to už člověk o sobě opravdu neví , když je v eufórii. Vyšší level, lepší vztah to mohu říct z vlastní zkušenosti.

A co vy, přátelé a čtenáři našeho magazínu, jaký Vy na toto téma máte názor?

Autor: -mg, redakce*

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here