Domů Společnost Mimozemšťané vytvořili Boha předtím, než opustili Zemi, tvrdí hvězda populárního memu

Mimozemšťané vytvořili Boha předtím, než opustili Zemi, tvrdí hvězda populárního memu

52
Sdílejte
CC BY-SA 2.0 / Goatling / IMG_4522_fix

Svět – Televizní hvězda, jejíž neobvyklé vlasy sloužily jako inspirace pro miliony memů, tvrdí, že mimozemšťané skutečně vytvořili Boha, nebo přinejmenším, že naše myšlenka o Bohovi pochází od hostů planety.

Giorgio Tsoukalos, spisovatel a hostitel televizního pořadu Vetřelci dávnověku, na konferenci Kontakt v poušti řekl, že cizinci skutečně přinesli technologie lidem na Zemi.

Této technologii jsme špatně porozuměli a naše myšlenky o Bohu pocházejí z napůl zapamatované krátké návštěvy mimozemšťanů,“ tvrdí Tsoukalos.


ČTĚTE TAKÉ: 13 strašných věcí, co se přihodily dámám, když odmítly návrhy mužů
Nedávno Twitter vybuchl novým ženským flashmobem. Začala ho dívka s účtem @_ElizabethMay. V jednom ze svých posledních tweetů se zeptala žen, jestli se jim někdy něco stalo po tom, co odmítly sexuální návrhy mužů a také poprosila své sledující, aby sdílely tyto příběhy.

Tsoukalos prohlásil ve své dvouhodinové řeči, že starobylá umělecká díla, která se dají snadno zachytit pouze z letadla, jsou „důkazem“, že mimozemšťané navštívili Zemi. Jako příklad cizích technologií uvedl egyptské pyramidy a starověké sanskrtské texty.

cz.sputniknews.com,
(red.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here