© AP Photo / Todd Williamson

Média: hvězda Smallville je podezřelá z náboru sexuálních otrokyň pro sektu

Dub 21, 2018

Americká herečka Allison Macková, známá ze seriálu Smallville, je podezřelá z náboru sexuálních otrokyň pro organizaci NXIVM a byla zatčena, uvádí Hollywood Reporter.

Podle vyšetřovací verze byla Macková členkou vedení organizace. Oficiálně se tam konaly semináře o osobním a profesionálním růstu, ale ve skutečnosti to byla sekta, jejíž adepti byli znásilňováni a poté vydíráni intimními fotografiemi, byli rovněž značkováni rozpáleným železem na důkaz věrnosti, uvádí se v materiálu.

Zakladatel NXIVM Keith Ranier, byl zatčen už minulý měsíc.

Allison Macková se narodila v roce 1982 a začala hrát ve filmech už v dětství. Největší popularitu jí přinesla role Chloe Sullivanové v seriálu Smallville.


SKORO TROSKY – ČTĚTE! Majitelé zveřejnili hrozné fotografie svého domu po známé beauty blogerce.
Majitelé domu, ve kterém bydlela populární beauty blogerka Kayla Jenkinsová, ukázali, v jakém stavu dívka nechala byt, píše The Daily Mail.

cz.sputniknews.com,

mg, (red.) *

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.