Domů Společnost Masturbující žena v bollyvoodském filmu vyvolala skandál

Masturbující žena v bollyvoodském filmu vyvolala skandál

288
Sdílejte
© Foto : Anil Kapoor Film Company (2018)

Svět – Bollywoodský film Svatba nejlepší kamarádky způsobila skandál v Indii kvůli scéně s masturbující ženou. Divákům se také nelíbilo, že hrdinky filmu kouří, souloží a mluví hrubě, píše The Guardian.

Film režiséra Shashanky Ghoshe měl být odpovědí Bollywoodu na film Sex ve velkém městě. Je to komedie o kamarádkách od dětství, které se setkávají po mnoho let po svatbě jedné z nich. Premiéra Svatby nejlepší kamarádky se konala v Indii 1. června.

Uvádí se, že diváci zkritizovali na sociálních sítích scénu, v níž žena, kterou hraje herečka Swara Bhaskarová, masturbuje pomocí vibrátoru. Jeden z rozhořčených uživatelů napsal, že přivedl do kina svou babičku a styděl se během celého představení.


ČTĚTE TAKÉ: Desítky Němců ročně umírají během masturbace
Mnoho Němců se každoročně zabije během sebeuspokojování, píše agentura Sputnik News International. Byť vás masturbace asi nezabije, některé praktiky, kterými se lidé snaží dosáhnout větší rozkoše, mohou být poměrně nebezpečné, píše Sputnik News. 

Bhaskarová řekla novinářům, že očekávala takovou reakci od indických diváků. „U nás se o ženských přáních a ženské sexualitě mlčí a to se projevuje ve všem. Indický film poprvé přiznal skutečnost, že si ženy dělají radost,“ zdůraznila.

Herečka řekla, že byla překvapena, když se dozvěděla, že se divákům nelíbily ani scény s kouřením a nadávkami.

cz.sputniknews.com,
(red.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here