Domů Společnost Skoro trosky: majitelé zveřejnili hrozné fotografie svého domu po známé beauty blogerce

Skoro trosky: majitelé zveřejnili hrozné fotografie svého domu po známé beauty blogerce

609
Sdílejte
© Foto: Instagram/ Okaylaaa

Majitelé domu, ve kterém bydlela populární beauty blogerka Kayla Jenkinsová, ukázali, v jakém stavu dívka nechala byt, píše The Daily Mail.

Pronajímatelé Paul a Paula Hopwoodovi pověděli, že dívka po sobě nechala velmi špinavý byt. Koberce a záclony byly propité psí močí, matrace a deky byly umazané kosmetikou, a všude se válely exkrementy jejího mazlíčka. Podle Hopwoodových dívka nevyhazovala ani odpadky. Na zadním dvoře nahromadila spoustu přeplněných pytlů.

Přijít sem a vidět, že je dům zničený, mě moc ranilo,“ říká Paula.

Podle odhadů rodiny bude úklid bytu stát nejméně tisíc liber. Hopwoodovi chtěli vyžádat tyto peníze u bývalé nájemnice, zástupce dívky se však omluvila a objasnila, že Jenkinsová má problémy s penězi a je v hluboké depresi.


TECHeXTRA: Kdo stojí za populárním herním studiem Ubisoft?
Pokud jste fanouškem počítačový her, název Ubisoft vám jistě něco říká. Jedná se totiž o přední vývojářské a vydavatelské studio, které se může pyšnit několika světově populárními herními tituly. Mezi nejznámější hry patří Far Cry, Brothers in Arms, Assassin’s Creed, Rayman či Prince of Persia.

Beauty bloggerka bydlela v pronájmu spolu se svou přítelkyní, ale musela se odstěhovat poté, co se zadlužily majitelům skoro na 10 tisíc liber za nájem. Hopwoodovi jsou rozhořčeni tím, že Jenkinsová vydělávala peníze, když používala jejich dům jako dekoraci, ale neplatila nájem a ještě ke všemu nechala byt v takovém děsivém stavu.

Jenkinsová, je autorkou kanálu Okaylaa, který sleduje více než 600 tisíc lidí.

cz.sputniknews.com,
(redakce)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here