Skoro trosky: majitelé zveřejnili hrozné fotografie svého domu po známé beauty blogerce

Dub 21, 2018

Majitelé domu, ve kterém bydlela populární beauty blogerka Kayla Jenkinsová, ukázali, v jakém stavu dívka nechala byt, píše The Daily Mail.

Pronajímatelé Paul a Paula Hopwoodovi pověděli, že dívka po sobě nechala velmi špinavý byt. Koberce a záclony byly propité psí močí, matrace a deky byly umazané kosmetikou, a všude se válely exkrementy jejího mazlíčka. Podle Hopwoodových dívka nevyhazovala ani odpadky. Na zadním dvoře nahromadila spoustu přeplněných pytlů.

Přijít sem a vidět, že je dům zničený, mě moc ranilo,“ říká Paula.

Podle odhadů rodiny bude úklid bytu stát nejméně tisíc liber. Hopwoodovi chtěli vyžádat tyto peníze u bývalé nájemnice, zástupce dívky se však omluvila a objasnila, že Jenkinsová má problémy s penězi a je v hluboké depresi.


TECHeXTRA: Kdo stojí za populárním herním studiem Ubisoft?
Pokud jste fanouškem počítačový her, název Ubisoft vám jistě něco říká. Jedná se totiž o přední vývojářské a vydavatelské studio, které se může pyšnit několika světově populárními herními tituly. Mezi nejznámější hry patří Far Cry, Brothers in Arms, Assassin’s Creed, Rayman či Prince of Persia.

Beauty bloggerka bydlela v pronájmu spolu se svou přítelkyní, ale musela se odstěhovat poté, co se zadlužily majitelům skoro na 10 tisíc liber za nájem. Hopwoodovi jsou rozhořčeni tím, že Jenkinsová vydělávala peníze, když používala jejich dům jako dekoraci, ale neplatila nájem a ještě ke všemu nechala byt v takovém děsivém stavu.

Jenkinsová, je autorkou kanálu Okaylaa, který sleduje více než 600 tisíc lidí.

cz.sputniknews.com,
(redakce)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.