Domů Kontakty

Kontakty


„Oficiální logo – UdalostiEXTRA.cz“

Autorem a jediným vlastníkem loga „UdalostiEXTRA.cz“ je provozovatel www.udalosti112.cz a UdalostiExtra.cz, Jiří Berec 2010-2017 +, všechna práva vyhrazena. Bez písemného svolení není dovoleno jakékoliv užití, či sdílení tohoto loga a autorsky redakčních materiálů.

Internetový magazín s názvem UdálostiEXTRA.cz naleznete na URL adrese: http://www.udalostiextra.cz  <<

  • Internetový zpravodajský portál Udalosti112.cz, stejně tak internetový magazín UdálostiExtra.cz neodpovídají za informace uveřejněné v textové či bannerové reklamě publikované na našich www stránkách. Za veškerý obsah v reklamních blocích nese plnou odpovědnost jejich zadavatel – inzerent, viz obchodní podmínky inzerce.
  • Dodavatelem uveřejněných fotografií a video reportáží je autorsky redakce serveru Udalosti112.cz a UdálostiExtra.cz nebo externí dodavatelé, kterými jsou Mediální agentura JV PRESS Most – Jan Vraný, státní složky a instituce například Policie ČR, Hasičský záchranný sbor ČR a krajské Zdravotnické záchranné služby. Dále pak státní instituce a orgány v rámci uveřejňování veřejných informací a podobně.
  • Textový obsah internetového zpravodajského serveru Udalosti112.cz a internetového magazínu UdálostiExtra.cz tvoří vlastní články a díla, včetně video reportáží a fotografií, dále pak autorská díla externích redaktorů a novinářů publikovaná s autorským souhlasem a podpisem na www.udalosti112.cz a www.udalostiextra.cz, a následný možný obsah tvoří také dodané a publikované informace příslušných mluvčích privátních nebo státních institucích v podobě publikovaných tiskových zpráv či takzvaných svodek událostí.

Internetový zpravodajský portál Udalosti112.cz a magazín Událostiextra.cz publikují své fotografie, videa, články také na sociálních sítích, jako například Facebook, Google+, Twitter, YouTube a podobně.

Fakturační adresa – Provozovatel:

UdálostiEXTRA.cz – Jiří Berec
ul. Tylova 992
Litvínov 436 01
E-mail: redakce@udalosti112.cz
E-mail: redakce@udalostiextra.cz
IČO: 648 55 791
NEJSME PLÁTCI DPH!

Dodavatelská mediální agentura:

JV Press – Jan Vraný
ul. Chomutovská 2234
Most  434 01
Tel.: +420 603 865 666
E-mail: jan.vrany@jvpress.cz
NEJSME PLÁTCI DPH!