Komedie a divadlo kolem tří vojáků je plivnutí do tváře všem záchranářům, policistům, hasičům či zahynulým v pracovním procesu

Srp 10, 2018

Praha – Dělalo by se toto trapné vojenské divadlo, kdybychom nebyli poddaní USA v Afghanistánu? Proč vláda neudělá stejnou poctu i dalším v jiných profesích?

Koho chrání naši čeští vojáci v Afghanistánu? Neměla by americká vláda předložit českému lidu účet, co zde dělají a jaký má být výsledný efekt, za který umírají čeští vojáci nasazení někde v cizině? Proč neznáme přesné plány americké vlády, NATO a Pentagonu, když za 17 let tam neudělala západní vojska vůbec nic a jenom jim občané celého světa hrnou peníze?

Kdo vymyslel a na čí příkaz je divadlo s Gripeny, sirény jak za války a komedie místo piety?

Premiér Babiš by s ministrem války, Černochovou a dalšími, kteří vyslali vojáky do daleké ciziny, měli tyto náklady uhradit ze svého a s hlubokou pokorou se omluvit rodinám zabitých vojáků s vysvětlením, co vlastně je posláním našich vojáků ve státě, který nikdy Čechoslovákům neubližoval a lidé tohoto státu k nám vždy byli korektní (dle skutečného významu) a mnozí Čechoslováky dokonce upřímně měli rádi!

Jaký úkol má americká armáda v Afghanistánu?

V čem Afghanistánu pomáháme, že situace je tam horší než na začátku?

Premiére Babiši a poslanci – vyslanci války – dejte českému lidu otevřeně na stůl odpovědi, které si český lid zaslouží!

Máme na to nejen právo, ale dokonce máte  morální právinnost nám zdělit důvody vydávání peněz a návraty mrtvých kluků z nesmyslné války!

ČTĚTE TAKÉ: Ruský instruktor, kterého se polekaly Spojené státy: Slováci jsou výborně připraveni
Rusko (svět) – Jaká je dnes hlavní hrozba, která stojí před člověkem? A co člověk musí umět, aby si zachránil svůj život? Na tyto a další otázky odpověděl Sputniku hlavní instruktor mezinárodního centra pro odborný výcvik „Vlk“, důstojník v záloze výsadkářského vojska Denis Rjauzov. Čtěte více… <<

To není naše válka, ale americká a naši kluci mají právo na život, i když jsou vojáci.

V Afghanistánu nebrání naši vlast, ale okupují, i když místní Biľakové, Kolderové a další tvrdí opak!

K nám v roce 1968 také byla vojska pozvána. Dokonce i do Vietnamu!

Honbu za Rudým praporem jsme vyměnili za vlajku NATO a Evropské unie!

Černochová a další obhájci války: záchranáři, policisté či hasiči nejsou hodni stejné pocty, kdy dokonce nasazují vědomě své životy na ochranu nás, českých bezbranných občanů na území České republiky?

#skrytapravda.cz
(red.)

 

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.