@udalostiextra.cz

Johny Depp sdělil, jak přišel o všechen svůj majetek

Čvn 25, 2018

USA – Americký herec a hudebník Johny Depp vysvětlil, jak ztratil skoro všechny vydělané peníze za celou kariéru. O tom herec sdělil časopisu The Rolling Stone.

Podle Deppa zodpovědnost za jeho nynější finanční stav musí nést společnost The Management Group (TMG), která měla v evidence finance herce. Depp se domnívá, že TMG mu neposkytovala údaje o jeho finanční situaci. Také se přiznal, že nevyzná se v dokladech, které mu dávali k podpisu.

Nechtěl jsem číst tyto doklady, protože jsem věřil tímto lidem,“ řekl Depp.

Společnost TMG obviňuje herce v utracení. Podle údajů společnosti Depp kupoval víno na $30 tisíc měsíčně. Sám herec se přiznal, že nepočítal peníze.

Říct, že jsem kupoval víno na $30 tisíc měsíčně je urážlivé. Protože jsem utrácel mnohem víc,“ uvedl.


ČTĚTE TAKÉ: Aktivistky mítinku proti obchodu s otroky byly odvezeny do džungle a znásilněny
Svět – V indickém státě Džhárkhand ozbrojení lidé unesli a znásilnili pět aktivistek provádějících mítink proti obchodu s otroky, uvádí BBC News.


Podle některých údajů koupil nemovitost na $75 milion, koupil 70 kytar a 200 výtvarných díl, 45 aut, utrácel $200 tisíc na léty. Teď Depp a společnost TMG podali žalobu po sobě.

cz.sputniknews.com,
(red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.