Máte zajímavý TIP na článek nebo událost, která se stala ve vašem regionu? Chcete, aby se o ní dozvěděla široká veřejnost… Pošlete nám ji do redakce na náš redakční e-mail: redakce@udalostiextra.cz, velice rádi po upřesnění a sdělení všech informací uveřejníme na našem internetovém magazínu.

A to, nejen zde!

Provozujeme i další zpravodajské weby…

Vedle magazínu @UdalostiEXTRA.cz, provozujeme také internetový zpravodajský „krimi-web…“ @Udalosti112.cz nebo velkoformátový, multimediální zpravodajský server @ZpravyExtra.cz.

Máte-li tedy, jakýkoliv tip na reportáž k události, ke které došlo ve vašem okolí, neváhejte nás kontaktovat. Nebo pokud vy sami, jste se stali svědkem nějaké zajímavé nebo mimořádné události, natočili jste ji na kameru či mobilní telefon nebo ji jen rychle vyfotili – nevadí, pošlete váš příspěvek s krátkou informací, o co šlo, kde se to stalo a my… rádi zveřejníme!!

Můžete nás kontaktovat telefonicky, SMS či MMS zprávou na uvedené telefonní čísla naší hlavní redakce. Jsme také on-line na sociálních sítích, kde se s námi můžete spojit a kontaktovat nás!

I vy se můžete stát i-redaktorem …

Pozor! Nejšikovnějšího „amatérského“ i-redaktora z vašich řad, který bude pravidelně přispívat do našich magazínových rubrik odměníme zajímavým dárkem!!!

-redakce *