Herečka Hana Holišová(37) bojuje s nenávistí, víme proč!

Led 2, 2018

Praha – Vítezství v první řadě slavné mega Show Tvoje tvář má známý hlas přineslo herečce haně Holišové(37) spoustu pozitiv. Stala se více populární, získala více pracovních nabídek, nespočet příležitostí… ale zároveň však okusila i tu negativní stránků slávy.

ČTĚTE TAKÉ: Čeho se nikdy nevzdá herec Petr Vondráček(41)

Nejvíc jí, však šokoval fakt, jak dokáží být nekteří lidé zlí.

„Byl to pro mě šok, jak dokážou lidé soudit a zcela bezostyšně to ventilovat,“ svěřila Hana, co jí po vítezství soutěže docela nepříjemně zaskočilo.

-píp (red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.